Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 07-2239322
Kalthom bt Salim Pengarah Negeri 07-2249244 1002 pneg_jhr
Nurul Afiza bt Azizan Setiausaha Pejabat N29 07-2249244 1024 afiza.azizan
SEKSYEN PEMANTAUAN (TIMBALAN PENGARAH)
Faks : 07-2239322/07-2229433/07-2268288
Siti Zubaidah binti Md Shah Timbalan Pengarah 07-2249244 1004 sitizubaidah.ms
SEKSYEN PENGURUSAN (KPP PENGURUSAN)
Faks : 07-2239322/07-2229433/07-2268288
Mohd Nor bin Mohidin KPP Pengurusan 07-2249244 1003 mdnor.jhr
SEKSYEN OPERASI (KPP OPERASI)
Faks : 07-2239322/07-2229433/07-2268288
Nor Zorita binti Zorkarphy KPP Operasi 07-2249244 1150 norzorita.zorkarphy
UNIT PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN (UPK)
Faks : 07-2239322
Sae'rah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32 07-2249244 1017 saerah.ahmad
Siti Zabedah bt Mahat Pembantu Tadbir Kewangan W22 07-2249244 1100 zabedah.mahat
Nur Azreen bt Abdul Rahman Pembantu Tadbir Kewangan W19 07-2249244 1036 azreen.abdrahman
Haslini bt Rosli Pembantu Tadbir Kewangan W19 07-2249244 1030 haslini.rosli
Siti Rohani bt Tugiman Pembantu Tadbir P/O N19 07-2249244 1032 rohani.tugiman
Sharifah Reta bt Syed A.Bakar Pembantu Tadbir P/O N19 07-2249244 1034 sharifah.reta
Nor Ashikin bt Mohd Jamil Pembantu Tadbir P/O N19 07-2249244 1026 ashikin.jamil
Roseliana bt Osman Pembantu Tadbir P/O N19 07-2249244 1028 roseliana.osman
Noraznizah bt Abdul Aziz Pembantu Tadbir P/O N19 07-2249244 1035 aznizah.aziz
Kosong Pembantu Operasi N11 07-2249244
Saipudin bin Hussin Pembantu Operasi N11 07-2249244 1039 saipudin.hussin
Ramzan bin Sukimi Pembantu Operasi N11 07-2249244 ramzan.sukimi
Sa'dun bin Sapihe Pemandu Kenderaan H11 07-2249244 sa'dun
Mohd Azlan bin Rosli Pemandu Kenderaan H11 07-2249244 azlan.rosli
Azura binti Abd Aziz Pegawai Khidmat Pelanggan N19 07-2249244 0 azura.aziz
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN (UKPP)
Faks : 07-2229433
Noor Hafifah bt Mohd Dahlan Penolong Akauntan W32 07-2249244 1043 hafifah.dahlan
Aminah bt Mohd Jesa Penolong Akauntan W29 07-2249244 1138 min
Rafeah bt Rahmat Pembantu Akauntan W22 07-2249244 1152 rafeah.rahmat
Nadzwha bt Tapsiril Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1124 nadzwha.tapsiril
UNIT PENGURUSAN PRESTASI (UPP)
Faks : 07-2268288
Azrulrazi bin Mohd Amin Penolong Pengarah WA41 07-2249244 1156 azrul.amin
Suryani bt Supaat Penolong Akauntan W29 07-2249244 1069 suryani.jhr
Rafidah bt Mohd Ali Pembantu Akauntan W22 07-2249244 1098 rafidah.mohdali
Mohd Aslam bin Zainal Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1076 aslam.zainal
Azianty bt Yunos Pembantu Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1079 azianty.yunos
UNIT AKAUN (UA)
Faks : 07-2268288
Nirmala Devi a/p Thirumalai Penolong Pengarah Kanan WA44 07-2249244 1149 nirmala.thirumalai
Azlina bt Mahmood Penolong Akauntan W32 07-2249244 1154 azlina.jhr
Norizan bt Ab Halim Penolong Akauntan W29 07-2249244 1152 norizan.abdhalim
Noorziana bt Jamaludin Penolong Akauntan W29 07-2249244 1021 ziana.jamaludin
Nur Azlina bt Abdul Rahman Pembantu Akauntan W22 07-2249244 1157 nurazlina.rahman
Nuruasikin bt Noordin Pembantu Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1167 nuruasikin.noordin
Nurul Nadia bt Azmi Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1056 nurulnadia.azmi
Khairus Salwa binti Mohd Samsuri Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1061 salwa.samsury
Siti Shaida binti Sukerman Pembantu Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1157 shaida.sukerman
UNIT GAJI (UG)
Faks : 07-2229433
Zaidah bt Sungap Penolong Pengarah WA41 07-2249244 1174 zaidah.sungap
Juwairiyah bt Ahmad Khalil Penolong Akauntan W32 07-2249244 1022 juwairiyah.ahmad
Ummu Hubaibah bt Sahabuddin Penolong Akauntan W29 07-2249244 1142 ummu.jhr
Liyana bt Ibrahim Penolong Akauntan W29 07-2249244 1137 lyana.mlk
Zuraidah bt Haron Penolong Akauntan W29 07-2249244 1018 zue
Siti Harnani binti Mohd Aris Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1040 harnani.aris
Nur Hamezah binti Sair Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1140 nurhamezah.sair
Maheran bt Daud Pembantu Akauntan W22 07-2249244 1132 maheran
Nur Nazihah bt Abu Bakar Pembantu Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1128 nurnazihah
Raja Maslina bt Raja Samri Pembantu Tadbir Kewangan W19 07-2249244 1042 maslina
Wan Noor Hamizah bt Wan A. Hamid Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1131 hamizah.hamid
Siti Aini bt Muswar Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1129 sitiaini.muswar
Azidawati bt Azis Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1136 azidawati.azis
Noor Faeza bt Ahmad Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1135 faeza.ahmad
UNIT PENGURUSAN DANA (UPD)
Faks : 07-2229433
Noorazni bt Nazmi Penolong Pengarah WA41 07-2249244 1049 noorazni.nazmi
Norinah bt Sarkawi Penolong Akauntan W32 07-2249244 1078 norinah.sarkawi
Noremaiya bt Moin Penolong Akauntan W29 07-2249244 1058 noremaiya.moin
Rathika a/p K. Balan Penolong Akauntan W29 07-2249244 1052 rathika
Wan Ahmad Taufiq bin Wan Ali Penolong Akauntan W29 07-2249244 1048 taufiq.ali
Noorazizah bt Ishak Penolong Akauntan W29 07-2249244 1050 n.azizah.jhr
Zairul Som bin Mohamed Pembantu Akauntan W26 07-2249244 1051 zairul.mohamed
Haslinda bt Ahmad Pembantu Akauntan W22 07-2249244 1155 haslinda.ahmad
Nadiah Hanin bt Zahry Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1062 nadiah
Roziana bt Mohamed Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1053 roziana.mohamed
Noraini bt Kasman Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1054 noraini.kasman
Sazaniza bt Sahari Pembantu Tadbir Kewangan W29 (KUP) 07-2249244 1055 sazaniza.sahari
Rosmawati bt Abd. Ghani Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1126 rosmawati.abdghani
Maslin Rahayu bt Muhammad Rashid Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1060 maslin.rashid
Nurul Ain bt Mohd Khalid Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1046 ainkhalid
Abdul Raizul bin Abd Rahman Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249245 1059 araizul
UNIT TEKNIKAL (UT)
Faks : 07-2239322
Faizi Adhana bt Munasir Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 07-2249244 1041 faizi.jhr
Haslina bt Haron Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 07-2249244 1020 haslina.haron
Rosmawati bt Mohamed Ripin Juruteknik Komputer FT19 07-2249244 1025 wati81
Kosong 07-2249244 1021
UNIT NAZIRAN(UN)
Faks : 07-2268289
Rohaiza bt Hosni Penolong Pengarah Kanan WA44 07-2249244 1084 rohaiza.hosni
Ab Razak bin Abdullah Penolong Pengarah WA41 07-2249244 1099 abrazak.abdullah
Norzihan bt Mustafa@Sulaiman Penolong Akauntan W29 07-2249244 1063 norzihan.mustafa
Azlan bin Awang Penolong Akauntan W29 07-2249244 1109 a_azlan
Noradilah bt Md Zakaria Penolong Akauntan W29 07-2249244 1104 dilaz
Norhayati bt Seman Penolong Akauntan W29 07-2249244 1111 norhayati.seman
Norhaida bt Noroden Penolong Akauntan W29 07-2249244 1106 norhaida
Nurazizah bt Mat'Ari Penolong Akauntan W29 07-2249244 1182 azi
Zakiah bt Hamzah Pembantu Akauntan W26 07-2249244 1181 zakiah.hamzah
Norhaini Haiti bt Adenan Pembantu Akauntan W22 07-2249244 1108 norhaini.adenan
Intan Baizura binti Megat Husin Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1160 baizura.megat
Roslena bt Ismail Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1082 roslena.ismail
Siti Fatimah bt Abd. Hamid Pembantu Tadbir Kewangan W19 07-2249244 1113 siti.abdhamid
Nurul Atikah bt Mansor Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1107 atikah.mansor
Nabilah binti Zulkefly Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1065 nabilah.zulkefly
Vimala a/p Karupaiah Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1180 vimala.karupaiah
UNIT PENGURUSAN ASET (UPA)
Faks : 07-2268289
Suriyani bt Ridzuan Penolong Pengarah WA41 07-2249244 1083 suriyani.ridzuan
Sofiah bt Miskam Penolong Akauntan W32 07-2249244 1085 sofiah.miskam
Noor Azmi bin Salleh Penolong Akauntan W29 07-2249244 1179 noorazmi.salleh
Kalsum bt Aswadi Penolong Akauntan W29 07-2249244 1110 kalsum.aswadi
Anuratha a/p Khatheresen Penolong Akauntan W29 07-2249244 1177 anuratha
Siti Sarah Bt Mat Noor Pembantu Akauntan W22 07-2249244 1110 sarah.matnoor
Al Suandi bin Mat Nawi Pembantu Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1162 al.suandi
Siti Ruhayah bt Agil Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1087 ruhayah.agil
Mardiahna bt Ibrahim Pembantu Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1130 mardiahna.ibrahim
Nur Aien bt Kamari Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1064 aien
Nurul Nadira bt Shadan Pembantu Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1161 nnadira.shadan
Nor Azliza bt Nor Rawi Penolong Akauntan W29 (KUP) 07-2249244 1151 norazliza.norrawi
UNIT WTD (UWTD)
Faks : 07-2268289
Junaidah bt Abd Kadir Penolong Pengarah WA44 07-2249244 1086 juanidah.kadir
Mohamad Fadzly bin Mohamed Dasuki Penolong Akauntan W29 07-2249244 1093 m.fadzly
Irfah bt Imat Penolong Akauntan W29 07-2249244 1091 irfah
Suhana bt Mahat Penolong Akauntan W29 07-2249244 1068 suhana.mahat
Mohd Nurul Azmi bin Jainuddin Penolong Akauntan W29 07-2249244 1090 azmi.jainuddin
Mislama bt Ridwan Penolong Akauntan W29 07-2249244 1066 mislama.ridwan
Suriyat bt Sharif Pembantu Tadbir P/O N22 (KUP) 07-2249244 1089 suriyat.sharif
UNIT AUDIT DALAM (AUD)
Faks : 07-2247629
Suraya bt Abd Aziz Penolong Akauntan W32 07-2249244 1115 suraya.aziz
Suzeyanah bt Samadi Pembantu Akauntan W19 07-2249244 1147 suzeyanah.samadi
image