Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 04-7001011
Rohani binti Che Mie Pengarah WA54 04-7001001 103 pneg_kdh
Siti Norbaya binti Abd Aziz S/U Pejabat N29 04-7001003 105 norbaya
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 04-7001082
Aisah binti Iljam Timbalan Pengarah WA52 04-7001036 106 aisah.iljam
SEKSYEN OPERASI
Faks : 04-7001021
Ruheila Afzan binti Musa Ketua Pen. Pengarah WA48 04-7001070 117 ruheila
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 04-7001011
Mohd Harizal bin Mohamad Zainin Akauntan WA44 04-7001046 110 harizal.zainin
UNIT PEMANTAUAN ASET
Faks : 04-7001021
Kosong Akauntan WA41/44 04-7001080 146
Nor Fairuliza binti Ali Penolong Akauntan W32 04-7001069 181 norfairuliza.ali
Siti Mawardah binti Mohammad Penolong Akauntan W29 04-7001000 107 mawardah
Nurlaili binti Mat Isa Penolong Akauntan W29 04-7001049 138 nurlaili.isa
Suriati binti Mohd Salmi Penolong Akauntan W29 04-7001000 138 suriati.salmi
Siti Aminah binti Shaari Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 134 sitiaminah.shaari
Siti Khalijah binti Ismail Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 137 khalijah.ismail
Mohammad Zahir bin Mat Noor Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 137 zahir.matnoor
Siti Fatimah binti Mazli Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 135 sitifatimah.mazli
Mohd Rohaizat bin Hamid Pembantu Akauntan W22 (KUP) 04-7001000 137 rohaizat.hamid
Nur Jahirah Dina binti Ismail Pembantu Akauntan W22 (KUP) 04-7001000 174 dina.ismail
Azzuwar bin Ramli Pembantu Akauntan W19 04-7001000 137 azzuwar.ramli
Nor Izni binti Abdul Wahab Pembantu Akauntan W19 04-7001000 174 norizni
UNIT PENGURUSAN DANA
Faks : 04-7001082
Azmi bin Abdul Manaf Akauntan WA41 04-7001069 113 azmi.manaf
Asmiah binti Hussain Penolong Akauntan W32 04-7001035 114 asmiah.hussain
Muhammad Redzuan bin Daut Penolong Akauntan W29 04-7001000 187 redzuan.daut
Noorhasnizah binti Abu Bakar Penolong Akauntan W29 04-7001000 192 hasnizah.abubakar
Raja Nor Kasmawati Elmi binti Raja Brahim Penolong Akauntan W29 04-7001000 192 elmi
Kosong Pembantu Akauntan W26 04-7001000 187
Mohd Ashari bin Abdul Wahab Pembantu Akauntan W22 04-7001000 182 ashari.wahab
Nor Azlina binti Saari @ Othman Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 186 norazlina.saari
Ruzanna binti Abd Rahim Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 151 ruzana.rahim
Noramirah binti Khalid Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 149 amirah.khalid
Siti Nor Aziah binti Abd Majid Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 191 siti.noraziah
Khairinisah binti Halim @ Khalid Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 182 nisa.halim
Mazlina binti Mansor Pembantu Akauntan W22 (KUP) 04-7001000 151 mazlina.mansor
UNIT GAJI
Faks : 04-7001082
Zaliha binti Shuib Penolong Akauntan Kanan W36 04-7001014 119 zaliha.shuib
Nurul Shafiza binti Othman Penolong Akauntan W29 04-7001000 140 shafiza.othman
Rafitah binti Khamarudin Penolong Akauntan W29 04-7001000 193 rafitah.khamarudin
Mussitah binti Ali Penolong Akauntan W29 04-7001000 193 mussitah.ali
Khairuddin bin Yusof Pembantu Akauntan W22 04-7001000 150 khairuddin.yusof
Roslina binti Ahmad Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 04-7001000 150 roslina.ahmad
Fuzlina Murni binti Pazail Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 149 fuzlina.murni
Nor Zila binti Mat Zaini Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 185 zila.zaini
Juraini binti Che Jusoh Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 206 juraini.chejusoh
Siti Azura binti Ismail Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 202 sitiazura.ismail
Mohd Ridzuan bin Ismail Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 (KUP) 04-7001000 201 ridzuan.ismail
Noor Faezah binti Ismail Pembantu Akauntan W19 04-7001000 206 faezah.ismail
UNIT TEKNIKAL
Faks : 04-7001082
Mohd. Rizal bin Ismail Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 04-7001012 116 rizal.ismail
Sharnorzihan binti Baharum Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 04-7001000 112 sharnorzihan
Nor Shahida binti Saaid Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (KUP) 04-7001000 171 shahida.saaid
UNIT AKAUN
Faks : 04-7001011
Nadiah Syauqy binti Mansor Akauntan WA44 04-7001066 118 nadiahmansor
Zaharin bin Jalaludin Penolong Akauntan W32 04-7001080 180 zaharin.jalaludin
Awatif binti Abdul Muthalib Penolong Akauntan W29 04-7001056 190 awatif.abdmuthalib
Romlah binti Omar Pembantu Akauntan W22 04-7001049 191 romlah.omar
Zamhuri @ Zata Amri bin Ahmad Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001049 141 zamhuri.ahmad
Suzara binti Othman Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 142 suzara.othman
Nor Natasha Dalina binti Mohammad Rejab Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 141 natasha.rejab
Maziana binti Mohd Zain Pembantu Akauntan W22 (KUP) 04-7001000 142 maziana.zain
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
Faks : 04-7001011
Muhammad Shahir bin Shamsuddin Penolong Pegawai Tadbir N32 04-7001010 152 shahir.shamsuddin
Ramlah binti Shapie Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 04-7001020 145 ramlah.shapie
Siti Shahida binti Saidin Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 178 shahida.saidin
Norzatul Syuhada binti Abu Seman Pembantu Tadbir (Kewangan) W19 04-7001000 177 norzatul.syuhada
Farah Juliana binti Jamaluddin Pembantu Tadbir (Operasi) N19 04-7001000 183 farah.jamaluddin
Siti Noor Suriani binti Abd Majid Pembantu Tadbir (Operasi) N19 04-7001000 176 suriani.abdmajid
Wan Nor Dina binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir (Operasi) N19 04-7001000 178 dina.yusoff
Najwa binti Amat Pembantu Tadbir (Operasi) N19 04-7001000 177 najwa.amat
Syazwani Yasmin binti Hassim Pegawai Khidmat Pelanggan N19 04-7001000 101 yasmin
Mohd Nazri bin Shaari Pembantu Operasi N11 04-7001000 184 nazri.shaari
Ahmad Jelani bin Hassan Pembantu Operasi N11 04-7001000 183 jailani
Kosong Pembantu Operasi N11 04-7001000 184
Hasbullah bin Mohd Hassim Pemandu H11 04-7001000 184 hasbullah
Muhammad Abu Bakar bin Abd Razak Pemandu H11/H14 04-7001000 183 abubakar.razak
UNIT PENGURUSAN PRESTASI
Faks : 04-7001082
Nur Najwa binti Abd. Rahim Akauntan WA41/WA44 04-7001045 111 nurnajwa.rahim
Mayasari binti Dahlan Penolong Akauntan W29 04-7001056 107 mayasari
Bahiyah binti Mohamad Yusoff Pembantu Akauntan W22 04-7001000 131 bahiyah.myusoff
Muhamad Zaki bin Saad Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 132 zaki.saad
Yuhana binti Salleh Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 136 youna
UNIT NAZIRAN
Faks : 04-7001021
Murshida Bt Che Rus Akauntan WA44 04-7001035 109 murshida.cherus
Rohimah binti Ramli Akauntan WA41/44 04-7001063 115 rohimah.ramli
Kosong Penolong Akauntan W32 04-7001052 144
Siti Hajar binti Md Saad Penolong Akauntan W29 04-7001000 128 hajar.saad
Rodziyah binti Abdul Rashid Penolong Akauntan W29 04-7001000 128 rodziyah.abdrashid
Mohammad Khairul bin Abdullah Penolong Akauntan W29 04-7001000 164 khairul.abdullah
Hanis Norbaizhura binti Md Kasa Penolong Akauntan W29 04-7001000 126 hanis.kasa
Ezura binti Ahmad Penolong Akauntan W29 04-7001000 164 ezura.ahmad
Mohd Zahiru bin Ibrahim Penolong Akauntan W29 04-7001000 306 zahiru.ibrahim
Mustakimah binti Mohd Nahar Penolong Akauntan W29 04-7001000 126 mustaqim
Mohd Faudzi bin Fadzil Pembantu Akauntan W26 04-7001000 122 faudzi.fadzil
Samihah binti Mohamad Shawal Pembantu Akauntan W22 04-7001000 121 samihah.shawal
Nursyuhada binti Rason Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 158 syuhada
Siti Aminah binti Saad Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 166 aminah.saad
Haslina binti Md Arof Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7001000 165 haslina.mdarof
Alif Abdillah bin Abd. Rahim Pembantu Akauntan W22 (KUP) 04-7001000 165 alif.rahim
Masitah binti Hassan Pembantu Akauntan W22 (KUP) 04-7001000 164 masitah.hassan
Mohamad Tarmizi bin Zainal Abidin Pembantu Akauntan W19 04-7001000 166 mtza
Noor Zulaikha binti Che Bazir Pembantu Akauntan W19 04-7001000 158 zulaikha.bazir
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
Faks : 04-7001021
Noor Fazlina binti Abdul Mutalib Penolong Akauntan W29 04-7354012 162 fazlina.mutalib
Majib bin Jussoh Pembantu Akauntan W26 04-7354012 201/202 majib.jussoh
Muhamad Zamzuri bin Musa Penolong Akauntan W29 (KUP) 04-7352849 201/202 zamzuri.musa
Haswani binti Hassan Pembantu Akauntan W22 (KUP) 04-7352849 201/202 haswani.hassan
UNIT WANG TAK DITUNTUT
Faks : 04-7001021
Nur Azini binti Mohd Zaki Akauntan WA41 40-7001051 108 azini.zaki
Siti Maria Norzalira binti Chik Penolong Akauntan W29 04-7001000 198 maria.chik
Suriati binti Sudin Penolong Akauntan W29 04-7001000 198 suriati.sudin
Faridah binti Morad Penolong Akauntan W29 04-7001000 129 faridah.morad
Mohd Fariz bin Omar Penolong Akauntan W29 04-7001000 129 fariz.omar
Kosong Pembantu Tadbir (Operasi) N19 04-7001000 162
image