NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TEL SAMB EMAIL (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 082-524599
Husaini Bin Abu Pengarah Negeri Sarawak WA54 082-524524 201 pneg_kch
Janet Ak Aloysius Setiausaha Pejabat N30 082-524524 205 janet.aloysius
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 082-524554
Brenda Marajan Timbalan Pengarah WA52 (Ketua Seksyen Pemantauan) 082-524524 202 brenda
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 082-524589
Maurice Takap Ketua Penolong Pengarah WA48 (Ketua Seksyen Pengurusan) 082-524524 203 maurice.takap
SEKSYEN OPERASI
Faks : 082-524599
Siti Zainab Binti Ismail Ketua Penolong Pengarah WA48 (Ketua Seksyen Operasi) 082-524524 204 ctzainab.ismail
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
Faks : 082-524589
Irina Binti Ibrahim Penolong Pegawai Tadbir N32 082-524524 400 irina.ibrahim
Kathy Binti Keling Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 082-524524 415 kathy
Marylene Mee Ak Meringgong Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 (KUP) 082-524524 416 marylene
(KOSONG) Pembantu Tadbir (Kewangan) W19
Sh. Jalita Binti Wan Ali Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 412 jalita
Roja Ak Jinjang Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 401 roja
Rozina Binti Seruji Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 411 rozina
Christina Teo May Lan Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 413 christina
Vanessa Ak Lapau Pegawai Khidmat Pelanggan N19 082-524524 200 vanessa.lapau
Azizan Bin Razali Pembantu Operasi N14 082-524524 409 azizan.razali
Othman Bin Ahmad Pemandu Kenderaan H11 082-524524
Salihin Bin Sarkawi Pembantu Operasi N11 082-524524 414 salihin
Mohd Shawal Bin Gani Pembantu Operasi N11 082-524524 403 shawal.gani
Mohamad Azri Bin Maidin Pembantu Operasi N11/Pembantu Kenderaan H11 082-524524 421 asri
Mohamad Salfi Bin Edi Wahab Pemandu Kederaan H11/Pembantu Awam H11 082-524524 422 salfi
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
Faks : 082-524589
Sh. Norbahiyah Binti Wan Alshagaf Penolong Akauntan W29 082-524524 407 bahiyah.alshagaf
Dayang Hasinah Binti Awang Ahmad Pembantu Akauntan W26 082-524524 405 dyghasinah.awgahmad
Salbiah Binti Isa Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 404 salbiah.isa
Nur Aslina Binti Ainon Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 406 aslina.ainon
UNIT PENGURUSAN PRESTASI
Faks : 082-524589
Nurul Ain Binti Salleh Penolong Pengarah WA41 082-524524 408 nurulain.salleh
Dyg Nor Adilla Binti Abg Ridzuan Penolong Akauntan W29 082-524524 418 Adilla.ridzuan
Norazelin Binti Zaidi Pembantu Akauntan W22 082-524524 402 norazelin
Chew Chien Yee Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 417 chewchienyee
Alwani Izzati Binti Abdullah Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 419 alwani.abdullah
UNIT AKAUN
Faks : 082-524599
Mohd Saiful Nizam Khan Bin Abdul Sattar Penolong Pengarah WA44 082-524524 217 snizam.sattar
Mawar Binti Merikan Penolong Akauntan W32 082-524524 231 mawar.marikan
Siti Nurhaya Binti Edin Penolong Akauntan W29 082-524524 238 sitinurhaya.edin
Wong Kie Ling Pembantu Akauntan W22 082-524524 221 kieling
Nana Fehmilya Binti Mohamad Pater Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 239 nana.pater
Sharifah Hamdiah Binti Wan Alwie Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 228 hamdiah.alwie
Siti Balqis Binti Zainal Abidin Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 241 siti.balqis
Catherine Ramas Ak Joel Pembantu Akauntan W19 082-524524 240 catherine.joel
UNIT PENGURUSAN DANA
Faks : 082-524599
Dewi Binti Arabi Penolong Pengarah WA41 082-524524 207 dewi.arabi
Belinda Binti Bunya Penolong Akauntan W32 082-524524 208 belinda.bunya
Rohaya Binti Sa-ee Penolong Akauntan W29 082-524524 242 bahiyah.alshagaf
Tan Thuang Hoon Penolong Akauntan W29 082-524524 211 thuanghoon.tan
Ma Yin Nee Penolong Akauntan W29 082-524524 224 yinnee
Nor Binti Adeng Pembantu Akauntan W26 082-524524 210 nor.adeng
Ang Ah Lee Pembantu Akauntan W26 (KUP) 082-524524 213 angahlee
Liza Ak Chapi Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 215 liza.chapi
Ridayah Binti Man Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 220 ridahyah.man
Lita Ak Arthur Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 216 lita.athur
Norul Shazwani Binti Abu Bakar Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 214 shazwani.abakar
Suriyati Binti Mumtaz Ahmad Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 212 suriyati.ahmad
Adzween Fitry Binti Mohamad Mayling Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 219 adzween.mayling
Norhasmah Binti Ramliee Pembantu Akauntan W19 082-524524 222 hasmah.ramliee
UNIT GAJI
Faks : 082-524599
Dayang Fairuzrizan Binti Abang Mohd Omar Penolong Pengarah WA41 082-524524 223 dayang.fairuzrizan
Hazlina Binti Zaidi Penolong Akauntan W36 082-524524 218 hazlina
Nor Hayati Binti Abdul Khalil Penolong Akauntan W29 082-524524 225 norhayati.khalil
Siti Hajar Binti Ibrahim Pembantu Akauntan W22 082-524524 237 hajar.ibrahim
Clement Ak Nyusung Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 082-524524 236 clementnyusung
Sulie Ak Marin Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 (KUP) 082-524524 227 sulie
Wee Chung Ping Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 (KUP) 082-524524 226 cpwee
Thomas Yap Ling Siaw Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 229 thomasyls
Nur Syazwani Binti Shahrul Anwar Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 235 syazwani.anuar
UNIT ICT
Faks : 082-524599
Hajiah Binti Kip Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 082-524524 232 hajiah.kip
Sapian Bin Bujang Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 082-524524 233 sapianb
Walter Ak Benjamin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (KUP) 082-524524 234 walter.benjamin
UNIT NAZIRAN
Faks : 082-524554
Noorzatulshina Binti Mohammad Shuhaimi Penolong Pengarah WA44 082-524524 500
(KOSONG) Penolong Pengarah WA41 082-524524 501 rodheiza.rahman
Chong Lee Joon Penolong Akauntan W32 082-524524 504 karmila
Mohamad Akmal Bin Khoshim Penolong Akauntan W29 082-524524 503 akmal.khosim
Erica Ak Barnabas Penolong Akauntan W29 082-524524 505 erica.barnabas
Hellda Ak Daud Penolong Akauntan W29 082-524524 524 hellda.daud
Wan Zurina Binti Wan Ambi Penolong Akauntan W29 082-524524 528 wanzurina
Lo Siat Kiaw Pembantu Akauntan W26 082-524524 526 lsk
Hamsiah Binti Abang Pembantu Akauntan W22 082-524524 506 hamsiah.abang
Wan Norianizan Binti Wan Salleh Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 523 norianizan.salleh
Zainurul Akma Binti Mohd Jebbar Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 527 zainurulakma
Analiza Binti Assim Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 522 analiza.assim
Fam Moi Sien Pembantu Akauntan W19 082-524524 525 fam.moisien
UNIT PENGURUSAN ASET
Faks : 082-524554
Huseylina Binti Md Isa Penolong Pengarah WA41 082-524524 510 huseylina.isa
Khamsiah Binti Salleh Penolong Akauntan W32 082-524524 515 khamsiah
Anna Ak Wing Penolong Akauntan W29 082-524524 521 anna.wing
Sanisah Binti Dahari Penolong Akauntan W29 082-524524 520 sanisah.dahari
Salmiah Binti Morshidi Pembantu Akauntan W22 082-524524 509 salmiah.morshidi
Phang Siat Ying Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 518 phangsiatying
Siti Radiah Binti Bachok Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 517 radiah.bachok
Liew Kit Khiew Pembantu Akauntan W19 082-524524 507 masnad.ridzuan
Norfariza Binti Aslan Pembantu Akauntan W19 082-524524 519 nurlida
UNIT WANG TAK DITUNTUT
Faks : 082-524554
Chong Chun Yen Penolong Pengarah WA44 082-524524 513 chongchunyen
Sazalina Binti Wahap Penolong Akauntan W29 082-524524 516 sazalina.wahap
Arneaz Thashier Binti Ahmad Penolong Akauntan W29 082-524524 512 arneaz.ahmad
Nur Hajar Belinda Binti Nayong Penolong Akauntan W29 082-524524 511 belinda.nayong
Marlisa Ak Leong Penolong Akauntan W29 082-524524 502 marlisa.leong
Nurshida Binti Ismawi Penolong Akauntan W29 082-524524 514 nurshida.ismawi
Marina Binti Amin Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 508 marina.amin
UNIT AUDIT DALAM
Faks : 082-239417
Norjenah Binti Mohtar Penolong Akauntan W32 082-242134 norjenah.mohtar
Mahathir Bin Matnor Penolong Akauntan W32 082-242084 mahathir.matnor
Noor Kumalasari Binti Sulaiman Penolong Akauntan W29 082-242140 nkumalasari
Uteh Binti Hj Wasli Penolong Akauntan W29 082-242140 uteh.wasli
Diana Binti Othman Pembantu Akauntan W29 (KUP) 082-242349 diana.othman
Bong Wan Ting Pembantu Akauntan W19 082-242349 bongwanting

image