NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TEL SAMB EMAIL (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 082-524599
Husaini Bin Abu Pengarah Negeri Sarawak WA54 082-524524 201 pneg_kch
Janet Ak Aloysius Setiausaha Pejabat N30 082-524524 205 janet.aloysius
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 082-524599
Brenda Marajan Timbalan Pengarah WA52 (Ketua Seksyen Pemantauan) 082-524524 202 brenda
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 082-524599
Maurice Takap Ketua Penolong Pengarah WA48 (Ketua Seksyen Pengurusan) 082-524524 203 maurice.takap
SEKSYEN OPERASI
Faks : 082-524599
Siti Zainab Binti Ismail Ketua Penolong Pengarah WA48 (Ketua Seksyen Operasi) 082-524524 204 ctzainab.ismail
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
Faks : 082-524599
Irina Binti Ibrahim Penolong Pegawai Tadbir N32 082-524524 400 irina.ibrahim
Rozina Bt Seruji Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 411 rozina
Roja Ak Jinjang Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 401 roja
Christina Teo May Lan Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 413 christina
Marina Bt Amin Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 412 marina.amin
Vanessa Ak Lapau Pegawai Khidmat Pelanggan N19 082-524524 200 vanessa.lapau
Azizan Bin Razali Pembantu Operasi N11 082-524524 409 azizan.razali
Salihin Bin Sarkawi Pembantu Operasi N11 082-524524 414 salihin
Mohamad Salfi Bin Edi Wahab Pembantu Awam H11 082-524524 422 salfi
Mohammad Azri Bin Maidin Pembantu Operasi N11 082-524524 421 asri
Mohd Shawal bin Gani Pembantu Operasi N11 082-524524 403 shawal.gani
Othman Bin Ahmad Pemandu Kenderaan H11 082-524524 othman
Katty Bt. Keling Pembantu Tadbir Kewangan W22 082-524524 415 kathy
Wee Chung Ping Pembantu Tadbir Kewangan W22 (KUP) 082-524524 416 cpwee
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
Faks : 082-256991
Muhamad Akmal Bin Khosim Penolong Akauntan W29 082-524524 404 akmal.khosim
Dayang Hasinah Binti Awang Ahmad Pembantu Akauntan W26 082-524524 405 dyghasinah.awgahmad
Phang Siat Ying Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 407 phangsiatying
Salbiah Binti Isa Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 406 salbiah.isa
UNIT PENGURUSAN PRESTASI
Faks : 082-256991
Nurul Ain Binti Salleh Penolong Pengarah WA41 082-524524 408 nurulain.salleh
Hellda Anak Daud Penolong Akauntan W29 082-524524 418 hellda.daud
Norazelin Bt. Zaidi Pembantu Akauntan W22 082-524524 402 norazelin
Alwani Izzati Bt Abdullah Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 419 alwani.abdullah
Chew Chien Yee Penolong Akauntan Gred W29 (KUP) 082-524524 417 chewchienyee
UNIT AKAUN
Faks : 082-256991
Mohd Saiful Nizam Khan Bin Abdul Sattar Penolong Pengarah WA44 082-524524 217 snizam.sattar
Mawar Binti Merikan Penolong Akauntan W32 082-524524 231 mawar.marikan
Wong Kie Ling Pembantu Akauntan W22 082-524524 221 kieling
Nur Aslina Binti Ainon Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 241 aslina.ainon
Catherine Ramas AK Joel Pembantu Akauntan W19 082-524524 240 catherine.joel
Nana Fehmilya Bt Mohamad Pater Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 239 nana.pater
Sharifah Hamdiah Binti Wan Alwie Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 228 hamdiah.alwie
Siti Nurhaya Binti Edin Penolong Akauntan W29 082-524524 238 sitinurhaya.edin
UNIT PENGURUSAN DANA
Faks : 082-256991
Dewi Binti Arabi Penolong Pengarah WA41 082-524524 207 dewi.arabi
Belinda Binti Bunya Penolong Akauntan W32 082-524524 208 belinda.bunya
Rohaya Binti Sa-ee Penolong Akauntan W29 082-524524 209 rohaya.saee
Nor Binti Adeng Pembantu Akauntan W26 082-524524 210 nor.adeng
Anna Anak Wing Penolong Akauntan W29 082-524524 211 anna.wing
Ang Ah Lee Pembantu Akauntan W22 082-524524 213 angahlee
Norhasmah Bt Ramliee Pembantu Akauntan W19 082-524524 222 hasmah.ramliee
Norul Shazwani Binti. Abu Bakar Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 214 shazwani.abakar
Lita anak athur Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 216 lita.athur
Siti Balqis Binti Zainal Abidin Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 219 siti.balqis
Liza Anak Chapi Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 215 liza.chapi
Suriyati Binti Mumtaz Ahmad Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 212 suriyati.ahmad
Arneaz Thashier Bt Ahmad Penolong Akauntan W29 082-524524 224 arneaz.ahmad
Ridayah Binti Man Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 220 ridahyah.man
Sh. Norbahiyah Binti Wan Alshagaf Penolong Akauntan W29 082-524524 242 bahiyah.alshagaf
UNIT GAJI
Faks : 082-256991
Dayang Fairuzrizan Bt Abg Mohd Omar Penolong Pengarah WA41 082-524524 223 dayang.fairuzrizan
Hazlina Bt Zaidi Penolong Akauntan W32 082-524524 218 hazlina
Siti Hajar Binti Ibrahim Pembantu Akauntan W22 082-524524 237 hajar.ibrahim
Clement Ak Nyusung Pembantu Tadbir Kewangan W22 082-524524 236 clementnyusung
Marylene Mee Anak Meringgong Pembantu Tadbir Kewangan W22 KUP 082-524524 226 marylene
Sulie Anak Marin Pembantu Tadbir Kewangan W22 KUP 082-524524 227 sulie
Thomas Yap Ling Siaw Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 229 thomasyls
Nur Syazwani Binti Shahrul Anwar Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 235 syazwani.anuar
Nor Hayati Binti Abd Khalil Penolong Akauntan W29 082-524524 225 norhayati.khalil
UNIT ICT
Faks : 082-256991
Hajiah bt Kip Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 082-524524 232 hajiah.kip
Sapian Bin Bujang Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 082-524524 233 sapianb
Walter Ak Benjamin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (KUP) 082-524524 234 walter.benjamin
UNIT NAZIRAN
Faks : 082-256991
Noorzatulshina Bt Mohammad Shuhaimi Penolong Pengarah WA44 082-524524 500 shina.shuhaimi
Siti Rodheiza Binti Abdul Rahman Penolong Pengarah WA41 082-524524 501 rodheiza.rahman
Wan Norianizan Bt Wan Salleh Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 523 norianizan.salleh
Lo Siat Kiaw Pembantu Akauntan W26 082-524524 527 lsk
Fam Moi Sien Pembantu Akauntan W19 082-524524 526 fam.moisien
Analiza Bt Assim Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 522 analiza.assim
Wan Zurina Binti Wan Ambi Penolong Akauntan W29 082-524524 525 wanzurina
Erica Anak Barnabas Penolong Akauntan W29 082-524524 504 erica.barnabas
Karmila Bt. Nordin Penolong Akauntan W32 082-524524 505 karmila
Zainurul Akma Binti Mohd Jebbar Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 506 zainurulakma
Ma Yin Nee Penolong Akauntan W29 082-524524 528 yinnee
Hamsiah Bt Abang Pembantu Akauntan W22 082-524524 524 hamsiah.abang
UNIT PENGURUSAN ASET
Faks : 082-256991
Huseylina Bt Md Isa Penolong Pengarah WA41 082-524524 510 huseylina.isa
Liew Kit Khiew Pembantu Akauntan W19 082-524524 507 masnad.ridzuan
Salmiah Binti Morshidi Pembantu Akauntan W22 082-524524 509 salmiah.morshidi
Khamsiah Binti Salleh Penolong Akauntan W32 082-524524 515 khamsiah
Norfariza Binti Aslan Pembantu Akauntan W19 082-524524 519 nurlida
Siti Radiah bt Bachok Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 517 radiah.bachok
Sanisah Bt Dahari Penolong Akauntan W29 082-524524 520 sanisah.dahari
Adzween Fitry Bt Mohamad Mayling Penolong Akauntan W29 (KUP) 082-524524 518 adzween.mayling
Tan Thuang Hoon Penolong Akauntan W29 082-524524 521 thuanghoon.tan
UNIT WANG TAK DITUNTUT
Faks : 082-256991
Chong Chun Yen Penolong Pengarah WA44 082-524524 513 chongchunyen
Dayang Nor Adilla bt Abang Ridzuan Penolong Akauntan W29 082-524524 512 Adilla.ridzuan
Nur Hajar Belinda bt Nayong Penolong Akauntan W29 082-524524 511 belinda.nayong
Nurshida bt Ismawi Penolong Akauntan W29 082-524524 514 nurshida.ismawi
Sharifah Jalita Bt Wan Ali Pembantu Tadbir (P/O) N19 082-524524 508 jalita
Sazalina Binti Wahap Penolong Akauntan W29 082-524524 516 sazalina.wahap
Marlisa Anak Leong Penolong Akauntan W29 082-524524 502 marlisa.leong
UNIT AUDIT DALAM
Faks : 082-256991
Norjenah Bt. Mohtar Penolong Akauntan W32 082-242134 norjenah.mohtar
Mahathir Bin Matnor Penolong Akauntan W32 082-242084 mahathir.matnor
Ngu Ping Ping Penolong Akauntan W29 082-242140 nguping
Uteh Bt. Hj. Wasli Penolong Akauntan W29 082-242140 uteh.wasli
Bong Wan Ting Pembantu Akauntan W19 082-242349 bongwanting
Diana Penolong Akauntan W29 082-242349 diana.othman

image