Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Email (@1govuc.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 087-419536
Ng Peik See Pengarah WA48 087 413729
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 087-419536
Muhammad Shaheer Zahin Bin Zainudin Akauntan Gred WA41 087 412172/413195/414255 shaheerzahin.janm
SEKSYEN OPERASI
Faks : 087-419536
Imelda binti Joe Akauntan Gred WA41 087 412172/413195/414255 imelda.joe.janm
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 087-419536
Rubin bin Dunggil @ Dungil Penolong Akauntan Gred W36 087 412172/413195/414255 rubin.d
UNIT PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN
Faks : 087-419536
Hasrul bin Yain Pembantu Tadbir Kew. Gred W19 087 412172/413195/414255 hasrul.yain.janm
Siti Noorhaya binti Abd Hamid Pembantu Tadbir Kew. Gred W22 087 412172/413195/414255 noorhaya.hamid.janm
Fentty Kartini binti Hamzani Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19 087 412172/413195/414255 fkartinihamzani.janm
Lelawati binti Said Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19 087 412172/413195/414255 lelawati.janm
Jefferol James Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 087 412172/413195/414255 jefferol.james.janm
Maraffandy bin Omar Pembantu Operasi Gred N11 087 412172/413195/414255 fandy.omar.janm
Jaidem bin Jainal Pemandu Kenderaan Gred H11 087 412172/413195/414255 jaidem.jainal.janm
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
Faks : 087-419536
Saida binti Mumin Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 saida.mumin.janm
Mohd Sukri bin Ismail Penolong Akauntan Gred W29 (KUP) 087 412172/413195/414255 sukri.ismail.janm
UNIT GAJI
Faks : 087-419536
Aderyn Anak Palace @ Palis Penolong Akauntan Gred W29 087 412172/413195/414255 aderyn.palace.janm
Jijah Erdawaty binti Abduraman Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 jijah.abduraman.janm
Nur An Anisa binti Amir Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 anisa.amir.janm
UNIT AKAUN
Faks : 087-419536
Marzita binti Ali Mohamad Penolong Akauntan Gred W32 087 412172/413195/414255 marzita.ali.janm
Saidatur Radhiah Bt Shafi Muhammad Penolong Akauntan Gred W29 (KUP) 087 412172/413195/414255 saidatur.shafi.janm
Aida Sari binti Iraman Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 aidasari.janm
Sia Chai Mei Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 siachaimei.janm
UNIT PENGURUSAN DANA
Faks : 087-419536
Shirley Alexius Liaw Penolong Akauntan Gred W29 087 412172/413195/414255 nazir.jamil.janm
Abd Hafiz bin Abd Rahman 087 412172/413195/414255 hafiz.rahman.janm
Nazir bin Jamil Pembantu Akauntan Gred W19 087 412172/413195/414255 nazir.jamil
Norieta binti Hambali Pembantu Akauntan Gred W26 087 412172/413195/414255 norieta.hambali.janm
UNIT TEKNIKAL
Faks : 087-419536
Jeeniel bin Sabanting Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29 087 412172/413195/414255 jeeniel.s.janm
Siti Fatimah binti Ab. Rahman Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29(KUP) 087 412172/413195/414255 sfatimah.janm
UNIT NAZIRAN
Faks : 087-419536
Rabbina binti Zainal Penolong Akauntan Gred W32 087 412172/413195/414255 rabbina.zainal.janm
Stacy Sumping Penolong Akauntan Gred W29 (KUP) 087 412172/413195/414255 stacy.sumping.janm
Norlala binti Dassiman Pembantu Akauntan Gred W26(KUP) 087 412172/413195/414255 norlala.janm
Siti Zuraidah binti Mansor Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 siti.zuraidah.janm
UNIT PENGURUSAN ASET
Faks : 087-419536
Lobitah Gustin Penolong Akauntan Gred W29 087 412172/413195/414255 lobitah.gustin.janm
Mohd Farisiddy Frizam bin Ismail Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 farisiddy.i.janm
Aiesya Humaira binti Bakar Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 aiesya.bakar.janm
image