Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Email (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 087-419536
Ng Peik See Pengarah WA48 087 413729 pcaw_lab
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 087-419536
Imelda binti Joe Akauntan Gred WA41 087 412172/413195/414255 imelda.joe
SEKSYEN OPERASI
Faks : 087-419536
Az Aznirudin bin Alidin Akauntan Gred WA41 087 412172/413195/414255 aznir
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 087-419536
Rubin bin Dunggil @ Dungil Penolong Akauntan Gred W36 087 412172/413195/414255 rubin.d
UNIT PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN
Faks : 087-419536
Siti Faridah binti Bandar Pembantu Tadbir (P/O) Gred N22 087 412172/413195/414255 faridah.bandar
Aiesya Humaira binti Bakar Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 aiesya.bakar
Siti Noorhaya binti Abd Hamid Pembantu Tadbir Kew. Gred W22 087 412172/413195/414255 noorhaya.hamid
Fentty Kartini binti Hamzani Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19 087 412172/413195/414255 fkartini.hamzani
Lelawati binti Said Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19 087 412172/413195/414255 lelawati
Jefferol James Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 087 412172/413195/414255 jefferol.james
Maraffandy bin Omar Pembantu Operasi Gred N11 087 412172/413195/414255 fandy.omar
Jaidem bin Jainal Pemandu Kenderaan Gred H11 087 412172/413195/414255 jaidem.jainal
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
Faks : 087-419536
Norieta binti Hambali Pembantu Akauntan Gred W26 087 412172/413195/414255 norieta.hambali
Nazir bin Jamil Pembantu Akauntan Gred W19 087 412172/413195/414255 nazir.jamil
Sia Chai Mei Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 siachaimei
UNIT GAJI
Faks : 087-419536
Aderyn Anak Palace @ Palis Penolong Akauntan Gred W29 087 412172/413195/414255 aderyn.palace
Jijah Erdawaty binti Abduraman Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 jijah.abduraman
Nur An Anisa binti Amir Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 anisa.amir
UNIT AKAUN
Faks : 087-419536
Marzita binti Ali Mohamad Penolong Akauntan Gred W32 087 412172/413195/414255 marzita.ali
Saidatur Radhiah Bt Shafi Muhammad Penolong Akauntan Gred W29 (KUP) 087 412172/413195/414255 saidatur.shafi
Aida Sari binti Iraman Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 aidasari
Saida binti Mumin Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 saida.mumin
UNIT PENGURUSAN DANA
Faks : 087-419536
Shirley Alexius Liaw Penolong Akauntan Gred W29 087 412172/413195/414255 shirley.kki
Siti Zuraidah binti Mansor Penolong Akauntan Gred W29(KUP) 087 412172/413195/414255 siti.zuraidah
Mohd Sukri bin Ismail Penolong Akauntan Gred W29 (KUP) 087 412172/413195/414255 sukri.ismail
Norlala binti Dassiman Pembantu Akauntan Gred W26(KUP) 087 412172/413195/414255 norlala.dassiman
UNIT TEKNIKAL
Faks : 087-419536
Jeeniel bin Sabanting Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29 087 412172/413195/414255 jeeniel.sabanting
Siti Fatimah binti Ab. Rahman Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29(KUP) 087 412172/413195/414255 sfatimah
UNIT NAZIRAN
Faks : 087-419536
Rabbina binti Zainal Penolong Akauntan Gred W32 087 412172/413195/414255 rabbina.zainal
Stacy Sumping Penolong Akauntan Gred W29 (KUP) 087 412172/413195/414255 stacy.sumping
Hasrul bin Yain Pembantu Tadbir Kew. Gred W19 087 412172/413195/414255 hasrul.yain
UNIT PENGURUSAN ASET
Faks : 087-419536
Lobitah Gustin Penolong Akauntan Gred W29 087 412172/413195/414255 lobitah.gustin
Mohd Farisiddy Frizam bin Ismail Pembantu Akauntan Gred W22 087 412172/413195/414255 farisiddy.ismail
image