Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 06-234 5201
Shabibah binti Bachok Pengarah WA52 06-2895000 5001 pneg_mlk
Lokman bin Latip Timbalan Pengarah WA48 06-2895000 5002 lokman.latip
Norhasyikin binti Md Ali Setiausaha Pejabat N29 06-2895000 5009 syikin.mlk
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 06-23405201
Nazlina binti Sabudin Penolong Pengarah Kanan (Pengurusan) WA44 06-2895000 5004 nazlina
Zuriah binti Said Penolong Pengarah (Pengurusan) WA41 06-2895000 5027 zuriah.said
UNIT PENTADBIRAN
Mohd Adyirwan bin Arshad Penolong Pegawai Tadbir N29 06-2895000 5030 adyirwan.arshad
Hawa binti Supian Pegawai Khidmat Pelanggan N19 06-2895000 5000 hawa.supian
Mohamad Hadafi bin Abdul Gani Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 06-2895000 5018 hadafi.gani
Tay Yen Siang Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 06-2895000 5014 ystay
Normala binti Yusof Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 06-2895000 5015 normala.yusof
Norashekeen binti Abdul Majid Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 06-2895000 5016 nora.majid
Roziah binti Kidan Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 06-2895000 5017 roziah.kidan
Zainudin bin Ahmad Pemandu Kenderaan H11 06-2895000 5023 zainudin.hamid
Azhar bin Ahmad Pembantu Awam H11 06-2895000 5023 azhar.ahmad
Azlin bin Ajis Pembantu Operasi N11 06-2895000 5020 azlin.ajis
UNIT KEWANGAN
Chua Ban Neo Pembantu Akauntan W22 06-2895000 5011 bnchua
Safura binti Ismail Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5013 safura.ismail
Nur Khalila binti Mohd Hamsin Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5012 nurkhalila.mhamsin
UNIT PENGURUSAN PRESTASI
Zakiah binti Md Jasin Penolong Akauntan W29 06-2895000 5076 zakiah.mdjasin
Suryana binti Zulkifli Pembantu Akauntan W19 06-2895000 5082 suryana.zulkifli
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
Norzaima binti Ismail Penolong Akauntan W36 06-2895000 5077 zaima.ismail
Norrita binti Yaacob Penolong Akauntan W29 06-2895000 5069 eita
Suziana binti Hamzah Pembantu Akauntan W26 06-2895000 5075 suziana.hamzah
Zurlinda binti Tahirrudin Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5073 zurlinda.tahirrudin
Siti Baizurah binti Abd Aziz Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5071 baizurah.aziz
SEKSYEN OPERASI
Faks : 06-23405207
Mohd Haizan bin Kadis Penolong Pengarah Kanan (Operasi) WA44 06-2895000 5003 haizan.kadis
Nur Hartatie Azira binti Azizan Penolong Pengarah (Operasi) WA41 06-2895000 5007 hartatie.azizan
UNIT GAJI
Raudzah binti Bahrin @ Mohd Mokhrin Penolong Akauntan W29 06-2895000 5064 raudzah.bahrin
Caroline Foo Wei Geok Pembantu Akauntan W22 06-2895000 5066 caroline.foo
Noorsiah binti Tambol Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5068 noorsiah.tambol
UNIT PENGURUSAN DANA
Azatu Fazilah binti Salleh Penolong Akauntan W32 06-2895000 5086 azatu.fazilah
Suriyati binti Ab Rahman Penolong Akauntan W29 06-2895000 5087 suriyati.abrahman
Ridzeal bin Ismail Pembantu Akauntan W26 06-2895000 5095 ridzeal.ismail
Norfaizan binti Mohd Noor Pembantu Akauntan W22 06-2895000 5088 norfaizan.mohdnoor
Maimon binti Hassan Pembantu Tadbir Kewangan W22 (KUP) 06-2895000 5092 maimon.hassan
Ismajuliana binti Ismail Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5096 ismajuliana.ismail
Juni Nordiana binti Kamaruddin Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5093 juni.kamaruddin
Norhidayah binti Talib Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5089 hidayah.talib
Norfazilah binti Mohammad Yusof Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5091 norfazilah.yusof
Nor Ariffah binti Hamzah Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5094 ariffah.hamzah
Mariam binti Abdul Hamid Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5072 mariam.hamid
Mohd Izwan bin Hamidon Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5090 izwan.hamidon
Aidalinda binti Zakaria Pembantu Akauntan W22 (KUP) 06-2895000 5070 aidalinda.zakaria
UNIT AKAUN
Mohd Hairul bin Jamaludin Penolong Akauntan W29 06-2895000 5060 hairul.mlk
Ruslawati binti Safii Pembantu Tadbir Kewangan W22 06-2895000 5062 ruslawati
Norirmazira binti Abd Razak Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5061 norirmazira.razak
Mazlinda binti Md Rais Pembantu Akauntan W19 06-2895000 5059 mazlinda.rais
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
Rafidah binti Mohd Said Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 06-2895000 5052 fidah
Mardiana binti Abu Hassan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 06-2895000 5053 mardiana.abuhassan
Mohamed Alazheem bin Abdul Rahman Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (KUP) 06-2895000 5055 azheem.mlk
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 06-234 5202
Nur Adila binti Abdul Razak Penolong Pengarah Kanan (Pemantauan) WA44 06-2895000 5008 nuradila
Muhamad Haris Badrin bin Azmi Penolong Pengarah (Pemantauan) WA41 06-2895000 5005 haris.badrin
UNIT NAZIRAN
Nor Rashidah binti Kadam Penolong Akauntan W32 06-2895000 5037 rashidah.kadam
Syed Mohd Akmal bin Syed Mashor Penolong Akauntan W29 06-2895000 5034 akmal
Noorlen binti Abdul Halim Penolong Akauntan W29 06-2895000 5048 noorlen
Hanizah binti Mohd Shariff Pembantu Tadbir Kewangan W22 (KUP) 06-2895000 5039 hanizah.shariff
UNIT PENGURUSAN ASET
Rosnita binti Ramli Penolong Akauntan W32 06-2895000 5038 rosnita.ramli
Aimi Safura binti Ismail Penolong Akauntan W29 06-2895000 5047 aimisafura
Roslai bin Mujib Pembantu Tadbir Kewangan W22 06-2895000 5045 roslai.mujib
Hazlina binti Masro Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5043 hazlina.masro
Nur Ul Saadah binti Mustapha Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5041 saadah.mustapha
UNIT WANG TAK DITUNTUT
Hasliza binti Shahar Penolong Akauntan W29 06-2895000 5032 haslizas
Siti Nadia binti Atan Penolong Akauntan W29 06-2895000 5042 sitinadia.atan
Muhammad Azrul bin Abdul Aziz Penolong Akauntan W29 06-2895000 5046 azrul.aziz
Norazah binti Abd Aziz Penolong Akauntan W29 (KUP) 06-2895000 5031 norazah.aziz
Siti Arfa binti Arshad Pembantu Akauntan W19 06-2895000 5044 arfa.arshad
Iqbal Emir bin Mahat Pembantu Akauntan W19 06-2895000 5033 iqbal.emir
image