Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PENGARAH CAWANGAN
FAKS : 084-652087
Wong Chai Ling Akauntan WA44 084-653880 111 pcaw_srk
SEKSYEN PENGURUSAN
FAKS : 084-652087
Ling Syau Fen Penolong Akauntan W29 084-654043 120 syaufen.ling
UNIT PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN
FAKS : 084-652087
Norlela binti Pawi Pembantu Tadbir (P/O) N22 084-654043 124 norlela.pawi
Jimis anak Inchan Pembantu Tadbir (P/O) N19 084-654043 133 jimis.inchan
Kosong Pemandu Kenderaan H11 084-654043 102 -
Yusri bin Abu Seman Pembantu Operasi N11 084-654043 126 yusri.abuseman
Kosong Pekerja Awam H11 084-654043 - -
Jawai anak Jalaping Pembantu Tadbir (Kew) W19 084-654043 103 jawai
Norlida binti Sebli Pembantu Tadbir (P/O) N19 084-654043 127 norlida.sebli
Ong Angan Pegawai Khidmat Pelanggan N19 084-654043 102 ong.angan
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
FAKS : 084-652087
Puteri Rabiatuladawiah Binti Kamurudin Penolong Akauntan W29 (KUP) 084-654043 123 puteri.kamurudin
SEKSYEN OPERASI
FAKS : 084-652087
Shanti Peter Usan Abdullah Penolong Akauntan W32 084-654043 112 shanti.abdullah
UNIT AKAUN
FAKS : 084-652087
Lazarus anak Simeon Enchalang Pembantu Akauntan W26 084-654043 104 lazarus.simeon
Tiong Hui Ping Pembantu Akauntan W19 084-654043 113 tiong.huiping
Magdalene Munah anak Kedu Pembantu Akauntan W19 084-654043 116 magdalene
UNIT GAJI
FAKS : 084-652087
Mary anak Rubat Pembantu Akauntan W22 084-654043 117 mary.rubat
Siti Hajijah binti Rashid Pembantu Akauntan W19 084-654043 101 sitihajijah.rashid
UNIT PENGURUSAN DANA
FAKS : 084-652087
Wong Soon Ching Pembantu Akauntan W22 084-654043 114 soonching
Nurul Afni binti Sukor Penolong Akauntan W29 (KUP) 084-654043 109 nurul.afni
Ketit anak Pasang Pembantu Tadbir (Kew) W22 (KUP) 084-654043 116 ketit.pasang
Hazlina binti Semail Penolong Akauntan W29 (KUP) 084-654043 110 hazlina.semail
UNIT TEKNIKAL
FAKS : 084-652087
Peter anak Matut Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 084-654043 125 peter.srk
Melati binti Bujang Juruteknik Komputer FT19 084-654043 131 melati
SEKSYEN PEMANTAUAN
FAKS : 084-652087
Osman bin Hussein Penolong Akauntan W32 084-654043 105 osmannsh
UNIT NAZIRAN
FAKS : 084-652087
Rohana binti Eki Penolong Akauntan W29 084-654043 118 rohanae
Zarifah binti Zaidi Pembantu Akauntan W19 084-654043 122 zarifah.zaidi
UNIT PENGURUSAN ASET
FAKS : 084-652087
Jelita binti Jubin Pembantu Akauntan W22 084-654043 106 jelita.jubin
Mohammad Syawal bin Daud Penolong Akauntan W29 (KUP) 084-654043 108 syawal.daud
image