Cari:
NAMA PEGAWAI JAWATAN TELEFON SAMB EMEL (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH JANM SELANGOR
NO FAKS : 03:55107620
Pn.Faridah Binti Md.Noor Pengarah(WA54) 03-55205201 5201 pneg_sgr/faridah.mnoor
Pn. Asmidar Binti Ahmad Setiausaha Pejabat (N27) 03-55205202 5202 asmidar.ahmad
SEKSYEN PENGURUSAN
NO FAKS : 03-55107620
Pn. Nurulazwin Binti Yahaya Pen. Pengarah Kanan (WA44) 03-55205237 5237 azwin.yahaya
UNIT PERKHIDMATAN & KEWANGAN
NO FAKS : 03-55107620
En. Mohd. Hafizzuddin Bin Mohd.Idris Pen. Pegawai Tadbir (N29) 03-55205205 5205 mhmi
UNIT KEWANGAN
NO FAKS : 03-55107620
Pn. Asleha Binti Mohd. Ngali Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205252 5252 asleha.ngali
Pn. Norhanizah Binti Abdul Aziz Pem. Tadbir (Kew) W22 (TBK) 03-55205264 5264 norhanizah.aziz
Pn. Mazlina Binti Mustapha Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205254 5254 mazlina.mustapha
UNIT PERKHIDMATAN
NO FAKS : 03-55107620
Pn. Roshayati Binti Amit Pemb. Tadbir (P/O) N22 (TBK) 03-55205253 5253 roshayati.amit
Cik Jessei Hon Shu Chen Pem. Tadbir P/O (N19) 03-55205282 5282 jessei.hon
Pn. Amynadia Binti Ngadin @ Selamat Pem. Tadbir P/O (N19) 03-55205283 5283 amynadia
Pn. Noor Aliza Binti Mohd. Kassim Pem. Tadbir P/O (N19) 03-55205263 5263 aliza.kassim
Pn Saidatun Nor akhma Binti Yaakub Peg. Khidmat Pelanggan (N19) 03-55205200 5200 akhma.yaakub
En. Karim bin Darusman Pembantu Operasi (N11) 03-55205231 5231 karim.darusman
En. Mohd. Fairuz Isnan Bin Nordin Pembantu Operasi (N11) 03-55205342 5342 fairuz.isnan
En. Sudin Bin Ya'acob Pemandu Kenderaan (H11) 03-55205272 5272 sudin.yaacob
En. Sharul Farizul Bin Shariman Pemandu Kenderaan (H11) 03-55205272 5272 sharul.shariman
En. Mohamad Faizal Bin Danian Pembantu Awam (H11) 03-55205274 5274 faizal.danian
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN
NO FAKS : 03-55107620
En. Narun Hafizi Bin Mohd. Nasir Pen. Akauntan (W32) 03-55205299 5299 narun
En. Zawata Afnan Bin Ibrahim Pem. Akauntan (W22) 03-55205288 5288 zawata.ibrahim
Pn. Hafsah Binti Kiamuddin Pem. Akauntan (W22) 03-55205278 5278 hafsah.kiamuddin
Pn. Aznitah Binti Mashudi Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205277 5277 aznitah.mashudi
UNIT PENGURUSAN PRESTASI
NO FAKS : 03-55107620
En. Azman Bin Darus Pen. Akauntan (W29) 03-55205225 5225 azmand.sgr
Cik Nur Azianie Binti Sarijan Pen. Akauntan (W29) 03-55205236 5236 azianie.sarijan
Pn. Intan Nur Liyana Binti Mohd Naser Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205218 5218 intan.naser
UNIT NAZIRAN
NO FAKS : 03-55110957
Pn. Nurulhuda Binti Hj Hamdan Pen. Pengarah Kanan (WA44) 03-55205350 5350 nurulhuda.hamdan
Pn. Noorlida Binti Yosuf Pen. Akauntan (W32) 03-55205353 5353 noorlida.yosuf
Pn. Wan Farizah Binti Wan Nik Pen. Akauntan (W29) 03-55205351 5351 wfarizah.nik
Pn. Nur Aida Binti Mohd Lana Pen. Akauntan (W29) 03-55205352 5352 nuraida.lana
Cik Nur Shuzyana Natasha Binti Alias Pen. Akauntan (W29) 03-55205354 5354 shuzyana.alias
Pn. Fatin Amirah Binti Zahari Pen. Akauntan (W29) 03-55205355 5355 fatin.zahari
En. Rosaidy Bin Sudin Pen. Akauntan (W29) 03-55205379 5379 rosaidy.sudin
En. Wan Mohd Husairi Bin Wan Hussain Pen. Akauntan (W29) 03-55205386 5386 whusairi.hussain
Pn. Zuraidatunnoor @ Zuraidah Binti Marzuki Pem.Akauntan (W26) 03-55205368 5368 zuraidah.marzuki
Pn. Norazrinawati Binti Mohd Nor Pem.Akauntan (W22) 03-55205360 5360 azrina.nor
Pn. Nor Hamisah Binti Ibrahim Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205364 5364 hamisah.ibrahim
Pn. Liana Putri Binti Asrizal Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205362 5362 liana.asrizal
En. Md Shawal Bin Abd Rahman Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205366 5366 shawal.rahman
En. Mohd Khairul Azuan Bin Kadir Pem.Akauntan (W19) 03-55205365 5365 khairul.azuan
UNIT PENGURUSAN ASET NO FAKS : 03-55110957
NO FAKS : 03-55110957
Pn. Azwani Binti Aziz Pen. Pengarah (WA41) 03-55205367 5367 azwani.aziz
Pn. Siti Khatijah Binti Abdul Wahab Pen. Akauntan (W29) 03-55205378 5378 khatijah
En. Wan Muhammad Fakhrudin Bin Wan Maliki Pen. Akauntan (W29) 03-55205372 5372 fakhrudin.maliki
Pn. Syaidah Nafisah Binti Abd Rahman Pen. Akauntan (W29) 03-55205373 5373 syanafisah.arahman
Pn. Dariah Binti Deraman Pem.Akauntan (W26) 03-55205383 5383 dariah.deraman
En. Zaini Bin Kamaruddin Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205384 5384 zaini.kamaruddin
Pn. Noorsuraya Binti Sabudin Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205385 5385 suraya.sabudin
Pn. Nasiratul Anira Binti Abdul Khair Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205374 5374 nasiratul.abdulkhair
Cik Nurliana Binti Mohd Rosli Pem.Akauntan (W19) 03-55205375 5375 nurliana.rosli
SEKSYEN PEMANTAUAN
NO FAKS : 03-55110957
En. Nordin Bin Ibrahim Timbalan Pengarah (WA54) 03-55205301 5301 nordin
SEKSYEN OPERASI
NO FAKS : 03-55105049
Pn. Azmayanti Binti Mohd Assa'ad Ket. Penolong Pengarah (WA48) 03-55205203 5203 azmayanti
UNIT TEKNIKAL
NO FAKS : 03-55107620
Pn. Zainab Binti Ahmad Pen. Peg. Teknologi Maklumat (FA32) 03-55205340 5340 zaiahmad
En. Mohd Hafiz Bin Hamdan Pen. Peg. Teknologi Maklumat (FA29) 03-55205341 5341 mhafiz.sgr
En. Mohammad Fadli Bin Aman Juruteknik Komputer (FT19) 03-55205226 5226 fadli82
UNIT PENGURUSAN DANA
NO FAKS : 03-55194495
Pn. Nadia Nur-emilia Binti Zulkifli Pen. Pengarah (WA41) 03-55205280 5280 nadia.zulkifli
Pn. Suhaila Binti Mukhtar Pen. Akauntan (W32) 03-55205290 5290 suhaila.mukhtar
UNIT PENGURUSAN DANA - ALIRAN TUNAI
NO FAKS : 03-55194495
Pn. Satriatimurni Binti Ab. Rahim Pen. Akauntan (W29) 03-55205273 5273 satriatimurni.rahim
Pn. Premah A/p Nagaya Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205229 5229 premah
Cik Roslina Binti Ariffin Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205227 5227 roslina.ariffin
UNIT PENGURUSAN DANA - TERIMAAN
NO FAKS : 03-55194495
Pn. Rasnidaiasawani Binti Mat Rasid Pen. Akauntan (W29) 03-55205291 5291 rasnida.mrasid
Pn. Siti Rafiza Binti Sulaiman Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205293 5293 rafiza.sulaiman
En. Nik Hazman Bin Nik Mat @ Nik Hassan Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205239 5239 nik.hazman
En. Muhammad Hardi Norhani Bin Mohd Noor Pem. Akauntan W19 03-55205233 5233 muhamadhardi
UNIT PENGURUSAN DANA - SEMAKAN
NO FAKS : 03-55194495
Cik Siti Hanisah Binti Muslim Pen. Akauntan (W29) 03-55205238 5238 hanisah.muslim
Pn. Izlin Idayu Binti Musa Pen. Akauntan (W29) 03-55205337 5337 izlin.musa
Pn. Kalsom Binti Janis Pem. Akauntan (W26) 03-55205223 5223 kalsom.janis
Pn. Shahnoriza Binti Mohd Shah Pem. Akauntan W22 (W29 KUP) 03-55205224 5224 shahnoriza.shah
Pn. Siti Izaidah Binti Hayati Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205300 5300 izaidah.hayati
Pn. Zaeffa Binti Zaini Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205222 5222 zaeffa
Pn. Nur Azreen Binti A. Aziz Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205221 5221 azreen.aziz
Pn. Nurul Syuhada Binti Baharin Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205228 5228 syuhada.baharin
UNIT AKAUN
NO FAKS : 03-55105049
En. Mohd Fauzi Bin Jahaya Pen. Pengarah Kanan (WA44) 03-55205333 5333 mfauzi
Pn. Siti Sarlina Binti Saleh Pen. Akauntan (W32) 03-55205311 5311 sarlina.saleh
Cik Siti Aisyah Binti Abdullah Selvam Pen. Akauntan (W29) 03-55205270 5270 aisyah.selvam
Pn. Nor Zaini Binti Md. Amin Pem. Akauntan W22 (W29 KUP) 03-55205323 5323 zaini.amin
Pn. Fatimah Binti Asy'ari Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205324 5324 fatimah.asy'ari
En. Zairul Azrine Bin Zainal Abidin Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205312 5312 zairul.azrine
Pn. Raja Nurliana Binti Raja Said Pem. Akauntan W19 03-55205306 5306 nurliana.said
En. Ahmad Farhan Bin Muhamad Pem. Tadbir Kew (W19) 03-55205332 5332 ahmad.farhan
UNIT GAJI
NO FAKS : 03-55105049
Pn. Norafiza Binti Mohd Zainuddin Pen. Pengarah (WA41) 03-55205322 5322 norafiza.zainuddin
Pn. Sainizan Binti Kamurdin Pen. Akauntan (W32) 03-55205303 5303 sainizan.kamurdin
Pn. Vasanthi A/p R. Nadarajan Pen. Akauntan (W29) 03-55205220 5220 vasanthi
Pn. Nor Ashikin Binti Mod Hanapiah Pen. Akauntan (W29) 03-55205235 5235 ashikin.hanapiah
Pn. Mastura Binti Mohamad Pem. Akauntan (W22) 03-55205219 5219 mastura.mohamad
Pn. Siti Nor Akhtar Binti Sami'aun Pem. Tadbir Kew (W22) 03-55205217 5217 akhtar.samiaun
Pn. Thilagavathi A/p Balasubramaniam Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205313 5313 thila.bala
Pn. Norazah Binti Mohamed Salleh Pem. Akauntan W19 (W29 KUP) 03-55205314 5314 norazah.msalleh
Cik Nor Fazilah Binti Azman Pem. Tadbir Kew W19 (W29 KUP) 03-55205305 5305 fazilah.azman
Pn. Norulaidil Binti Othman Pem. Tadbir Kew (W19) 03-55205230 5230 norul.othman
En. Muhammad Nur Fitri Bin Mohd Isa Pem. Akauntan (W19) 03-55205325 5325 fitri.isa
JABATAN AUDIT NEGARA MALAYSIA NEGERI SELANGOR
En. Mior Mohd Faizal Bin Mior Hamzah Pen. Juruaudit (W32) 03-55205281 5281 mior.faizal@audit
Pn. Nor Hanizah Binti Basir Pen. Juruaudit (W29) 03-55205284 5284 norhanizah@audit
Pn. Masni Binti Abdull Hadi Pen. Juruaudit (W29) 03-55205285 5285 masni@audit
1GFMAS CARE CENTRE
Kumpulan A 03-55205211 5211
Kumpulan B 03-55205212 5212
Kumpulan C 03-55205213 5213
Kumpulan D 03-55205214 5214
Kumpulan E 03-55205215 5215
SEKSYEN PENGURUSAN - UNIT PERKHIDMATAN & KEWANGAN
NO FAKS : 03-55107620
Dewan Anggerik, Aras 8 03-55205399 5399
Bilik Mesyuarat, Aras 6 03-55205210 5210
Makmal Komputer, Aras 6 03-55205234 5234
image