Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 09-6222137
Fauzi Bin Mamat Pengarah WA52 09-6278201 201 pneg_trg
Noor Hafizah Binti Muhamad Setiausaha Pejabat N29 09-6278203 203 hafizah.muhamad
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 09-6274801
Mazlan Bin Muda Timbalan Pengarah Pemantauan WA48 09-6274801 801 mazlanmd
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 09-6222137
Nurul Aaina Wahida Bt Zulkifly Timbalan Pengarah Pengurusan WA44 09-6278202 202 nuraaina
SEKSYEN OPERASI
Faks : 09-6222137
Siti Suhana Binti Che Amat Timbalan Pengarah Operasi WA44 09-6278244 244 sitisuhana.ca
Unit Pengurusan Dana
Faks : 09-6222137
Sofiana Bt Osman Akauntan WA41 09-6278311 311 sofiana
Mazlina bt Md Din Penolong Akauntan W29 09-6278205 205 mazna.trg
Norhamimah Anida Bt Taufik Penolong Akauntan W29 09-6278206 206 norhamimah.taufik
Mohd Rosdi Bin Bidin Pembantu Tadbir Kewangan W22 09-6278222 222 rosdi.bidin
Nora bt Abdul Jalil Pembantu Akauntan W22 09-6278220 220 nora.jalil
Nurhafizah Bt Ahmat Radi Pembantu Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278220 220 hafizah.radi
Alusnida Mohd Hassan @ Ab Ghani Pembantu Tadbir Kewangan W19 / W29 (KUP) 09-6278222 222 alusnida
Haryana bt Haroon Pembantu Akauntan W19 09-6278222 222 haryana
Mohd Hamiz B Hussien Pembantu Akauntan W19 09-6278222 222 hamiz.hussien
Nor Alyyena Cheah bt Abdullah Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278221 221 allyena
Wan Samiha Bt Wan Yusoff Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278250 250 wsamiha
Unit Wang Tak Dituntut
Faks : 09-6274801
Nor Baizura Bt Ishak Akauntan WA41 09-6274802 802 baizura.ishak
Noorjulaila Bt Jasa Penolong Akauntan W29 09-6274803 803 noorjulaila.jasa
Fazila Bt Abdul Wahab Penolong Akauntan W29 09-6274804 804 fazila
Nurul Azwa Bt Said Penolong Akauntan W29 09-6274805 805 nurul.azwa
Sabariah Bt Ismail Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6274803 803 saba
Unit Naziran
Faks : 09-6274801
Aida Syahira Bt Belkhaini Akauntan WA41 09-6274811 811 aida
Hafizullah Bin Abd Zaidi Penolong Akauntan W29 09-6274810 810 hafizullah.zaidi
Syaharuddin B Abdullah Penolong Akauntan W29 09-6274815 815 syaharuddin.abdullah
Norizan Bt Harun Penolong Akauntan W29 09-6274813 813 norizan
Noni Binti Mohamed Penolong Akauntan W29 09-6274813 813 noni.mohamed
Yusri Bin Ismail@Abdullah Pembantu Akauntan W22 09-6274815 815 yusri.ismail
Yusra Izzati Binti Mat Nong Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6274816 816 yusra.izzati
Abu Sufian bin Abdullah Penolong Akauntan W19/ W29 (KUP) 09-6272816 816 abusufian
Fadzilah Bt Abu Bakar Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6274816 816 fadzilah.abakar
Suzita Binti Mohd Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6274816 816 suzita.mohd
Unit Akaun
Faks : 09-6222137
Ratna Binti Hashim Penolong Akauntan W32 09-6278237 237 ratna.hashim
Mazlina Bt Md Din Penolong Akauntan W29 09-6278236 236 mazna.trg
Nora Bt Mat Zin Pembantu Akauntan W26 09-6278217 217 nora.matzin
Asrul Hadi Bin Mohd Zawai Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278239 239 asrulhadi.zawai
Nora Idayu Binti Mohd Nor Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278239 239 nora.nor
Zulriana bt Salleh Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278248 248 zulriana
Siti Hawa bt Abdullah Pembantu Tadbir Kewangan W19 / W22 (KUP) 09-6278219 219 sitihawa
Unit Gaji
Faks : 09-6222137
Suzlin Bt Mohamad Penolong Akauntan W32 09-6278208 208 suzlin.mojhamad
Nanaimah Bt Abdul Kohar Penolong Akauntan W29 09-6278207 207 nanaimah.abdkohar
Siti Munirah bt Muhammad Hatta Pembantu Tadbir Kewangan W22 09-6278215 215 smunirah.mhatta
Siti Mariam Bt Abdullah Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278246 246 siti.mariam
Nurhasliza Bt Haris Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278215 215 hasliza.haris
Iza Haryani Bt Othman Pembantu Tadbir Kewangan W19 / W22 (KUP) 09-6278216 216 izaharyani
Unit Pengurusan Prestasi
Faks : 09-6222137
Abd Aziz b Yusof Penolong Akauntan W32 09-6278225 225 nikaziz.cheali
Habibah Bt Anang @ Abdul Manan Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278233 233 habibah.anang
Siti Noor Bt Che Mohamed Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278251 251 sitinoor
Nur Amalina bt Amar@ Omar Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278249 249 amalina.amar
Unit Teknikal
Faks : 09-6222137
Cik Saiful Mazdi Bin Cik Mat Su Penolong Peg. Teknologi Maklumat FA32 09-6278209 209 saifulmazdi
Shuharida Binti Salleh Penolong Peg. Teknologi Maklumat FA29 / FA32 09-6278210 210 shuharida.salleh
Khairul Aizam B Mohamad @ Hussin Juruteknik Komputer FA19 09-6278211 211 aizam.trg
Unit Perkhidmatan Dan Kewangan
Faks : 09-6222137
Muhamad Azha B Rawi Penolong Pegawai Tadbir N29 09-6278224 224 azha.trg
Zahariyah Binti Muhyiddin Pembantu Akauntan W22 09-6278232 232 zahariyah.muhyiddin
Nor Baizura Bt Muhd Razali Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278232 232 norbaizura
Sharida Bt Jaafar @ Khalid Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278229 229 sharida.jaafar
Rohani Bt Awang Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278230 230 rohani.awang
Wan Nur Sabrina Bt Wan Abd Rahman Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278231 231 wannina
Norzilawati Bt Jaafar Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278229 229 norzilawati
Che W. Rozilawati Bt Che W. Raksan Pegawai Khidmat Pelanggan N19 09-6278200 200 rozilawati.raksan
Md Arifin B Embong Pemandu H11 09-6278233 233 arifin.embong
Adli Fithri b Abdullah Pemandu H11 09-6278233 233 adli.abdullah
Rosli B Mat Nasi Pembantu Operasi H11 09-6278200 234 rosli.matnasi
Unit Pengurusan Aset
Faks : 09-6222137
Rozita binti Izman Penolong Akauntan W36 09-6278244 244 rozita.izman
Siti Fatimah Bt Jaafar Penolong Akauntan W29 09-6278236 236 fatie.trg
Zakaria B Jusoh Penolong Akauntan W29 09-6278237 237 zakariaj.trg
Suzilawati Bt Abu Bakar Pembantu Akauntan W22 09-6278239 237 suzilawati.abubakar
Nor Suhada Bt Ali Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278248 248 suhada.ali
Norziha binti Hudin Pembantu Akauntan W19 09-6278241 241 ziha
Rosliza Bt Sulaiman Pembantu Akauntan W19 09-6278241 241 rosliza
Unit Khidmat Pengurusan Pelanggan
Faks : 09-6222137
Mohd Salbi Bin Ali Penolong Akauntan W29 09-6278226 226 salbi.ali
Noraini Bt Ismail Pembantu Akauntan W26 (M) 09-6278230 230 noraini.ismail
Siti Nabilah Bt Zakaria Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278231 231 nabilah
Zarida bt Awang Penolong Akauntan W19 / W29 (KUP) 09-6278233 233 zarida.awang
image