Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 09-6222137
Fauzi Bin Mamat Pengarah WA52 09-6278201 201 pneg_trg
Mazlan Bin Muda Timbalan Pengarah WA48 09-6274801 801 mazlanmd
Noor Hafizah Binti Muhamad Setiausaha Pejabat N29 09-6278203 203 hafizah.muhamad
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 09-6222137
Nurul Aaina Wahida Bt Zulkifly Akauntan WA44 09-6278202 202 nuraaina
Unit Perkhidmatan Dan Kewangan
Faks : 09-6222137
Muhamad Azha B Rawi Penolong Pegawai Tadbir N29 09-6278224 224 azha.trg
Zahariyah Binti Muhyiddin Pembantu Akauntan W22 09-6278230 230 zahariyah.muhyiddin
Nor Baizura Bt Muhd Razali Penolong Akauntan KUP W29 09-6278230 230 norbaizura
Sharida Bt Jaafar @ Khalid Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278253 253 sharida.jaafar
Rohani Bt Awang Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278229 229 rohani.awang
Wan Nur Sabrina Bt Wan Abd Rahman Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278253 253 wannina
Norzilawati Bt Jaafar Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278229 229 norzilawati
Che W. Rozilawati Bt Che W. Raksan Pegawai Khidmat Pelanggan N19 09-6278200 200 rozilawati.raksan
Md Arifin B Embong Pemandu H11 09-6278233 233 arifin.embong
Adli Fithri b Abdullah Pemandu H11 09-6278233 233 adli.abdullah
Rosli B Mat Nasi Pembantu Operasi N11 09-6278200 234 rosli.matnasi
Unit Pengurusan Prestasi
Faks : 09-6222137
Abd Aziz b Yusof Penolong Akauntan W32 09-6278225 225 nikaziz.cheali
Habibah Bt Anang @ Abdul Manan Penolong Akauntan KUP W29 09-6278232 232 habibah.anang
Farihah binti Abd Ghani Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278233 233 farihah.aghani
Nur Amalina bt Amar@ Omar Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278233 233 amalina.amar
Unit Khidmat Pengurusan Pelanggan
Faks : 09-6222137
Mohd Salbi Bin Ali Penolong Akauntan W29 09-6278226 226 salbi.ali
Mohd Suhaidi bin Jaafar Pembantu Akauntan W26 (M) 09-6278252 252 suhaidi.jaafar
Siti Nabilah Bt Zakaria Penolong Akauntan KUP W29 09-6278231 231 nabilah
Zarida bt Awang Penolong Akauntan KUP W29 09-6278232 232 zarida.awang
SEKSYEN OPERASI
Faks : 09-6222137
Siti Suhana Binti Che Amat Akauntan WA44 09-6278244 244 sitisuhana.ca
Unit Pengurusan Dana
Faks : 09-6222137
Sofiana Bt Osman Akauntan WA41 09-6278311 311 sofiana
Mazlina bt Md Din Penolong Akauntan W29 09-6278205 205 mazna.trg
Norhamimah Anida Bt Taufik Penolong Akauntan W29 09-6278206 206 norhamimah.taufik
Mohd Rosdi Bin Bidin Pembantu Tadbir Kewangan W22 09-6278221 221 rosdi.bidin
Nora bt Abdul Jalil Pembantu Akauntan W22 09-6278222 222 nora.jalil
Nurhafizah Bt Ahmat Radi Penolong Akauntan KUP W29 09-6278220 220 hafizah.radi
Alusnida Mohd Hassan @ Ab Ghani Penolong Akauntan KUP W29 09-6278255 255 alusnida
Haryana bt Haroon Pembantu Akauntan W19 09-6278222 222 haryana
Mohd Hamiz B Hussien Pembantu Akauntan W19 09-6278255 255 hamiz.hussien
Nor Alyyena Cheah bt Abdullah Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278220 220 allyena
Wan Samiha Bt Wan Yusoff Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278221 221 wsamiha
Unit Akaun
Faks : 09-6222137
Nor Baizura bt Ishak Akauntan WA41 09-6278204 204 baizura.ishak
Hermawati bt Mamat Penolong Akauntan W29 09-6278208 208 emawati.trg
Nora Bt Mat Zin Pembantu Akauntan W26 09-6278217 217 nora.matzin
Asrul Hadi Bin Mohd Zawai Penolong Akauntan KUP W29 09-6278218 218 asrulhadi.zawai
Nora Idayu Binti Mohd Nor Penolong Akauntan KUP W29 09-6278239 239 nora.nor
Zulriana bt Salleh Penolong Akauntan KUP W29 09-6278248 248 zulriana
Siti Hawa bt Abdullah Pembantu Tadbir (Kew) KUP W22 09-6278219 219 sitihawa
Unit Gaji
Faks : 09-6222137
Suzlin Bt Mohamad Penolong Akauntan W32 09-6278213 213 suzlin.mojhamad
Nanaimah Bt Abdul Kohar Penolong Akauntan W29 09-6278212 212 nanaimah.abdkohar
Siti Munirah bt Muhammad Hatta Pembantu Tadbir Kewangan W22 09-6278215 215 smunirah.mhatta
Siti Mariam Bt Abdullah Penolong Akauntan KUP W29 09-6278246 246 siti.mariam
Nurhasliza Bt Haris Penolong Akauntan KUP W29 09-6278214 214 hasliza.haris
Iza Haryani Bt Othman Pembantu Tadbir (Kew) KUP W22 09-6278216 216 izaharyani
Unit Teknikal
Faks : 09-6222137
Cik Saiful Mazdi Bin Cik Mat Su Penolong Peg. Teknologi Maklumat FA32 09-6278209 209 saifulmazdi
Shuharida Binti Salleh Penolong Peg. Teknologi Maklumat FA29 / FA32 09-6278210 210 shuharida.salleh
Khairul Aizam B Mohamad @ Hussin Juruteknik Komputer FA19 09-6278211 211 aizam.trg
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 09-6274801
Mazlan Bin Muda Timbalan Pengarah WA48 09-6274801 801 mazlanmd
Unit Wang Tak Dituntut
Faks : 09-6274801
Ummi Shakirah bt Ahmad Akauntan WA41 09-6274802 802 shakirah.ahmad
Noorjulaila Bt Jasa Penolong Akauntan W29 09-6274803 803 noorjulaila.jasa
Fazila Bt Abdul Wahab Penolong Akauntan W29 09-6274804 804 fazila
Nurul Azwa Bt Said Penolong Akauntan W29 09-6274805 805 nurul.azwa
Sabariah Bt Ismail Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6274803 803 saba
Unit Naziran
Faks : 09-6274801
Aida Syahira Bt Belkhaini Akauntan WA41 09-6274811 811 aida
Zahari bin Ismail Penolong Akauntan W32 09-6274814 814 zahari.ismail
Hafizullah Bin Abd Zaidi Penolong Akauntan W29 09-6274810 810 hafizullah.zaidi
Syaharuddin B Abdullah Penolong Akauntan W29 09-6274815 815 syaharuddin.abdullah
Norizan Bt Harun Penolong Akauntan W29 09-6274813 813 norizan
Noni Binti Mohamed Penolong Akauntan W29 09-6274813 813 noni.mohamed
Yusri Bin Ismail@Abdullah Pembantu Akauntan W22 09-6274815 815 yusri.ismail
Yusra Izzati Binti Mat Nong Penolong Akauntan KUP W29 09-6274812 812 yusra.izzati
Abu Sufian bin Abdullah Penolong Akauntan KUP W29 09-6272812 812 abusufian
Fadzilah Bt Abu Bakar Penolong Akauntan KUP W29 09-6274810 810 fadzilah.abakar
Suzita Binti Mohd Penolong Akauntan KUP W29 09-6274814 814 suzita.mohd
Unit Pengurusan Aset
Faks : 09-6222137
Rozita binti Izwan Penolong Akauntan W36 09-6278244 244 rozita.izman
Siti Fatimah Bt Jaafar Penolong Akauntan W29 09-6278236 236 fatie.trg
Zakaria B Jusoh Penolong Akauntan W29 09-6278237 237 zakariaj.trg
Suzilawati Bt Abu Bakar Pembantu Akauntan W22 09-6278239 237 suzilawati.abubakar
Nor Suhada Bt Ali Penolong Akauntan KUP W29 09-6278241 241 suhada.ali
Norziha binti Hudin Pembantu Akauntan W19 09-6278239 239 ziha
Rosliza Bt Sulaiman Pembantu Akauntan W19 09-6278241 241 rosliza
image