Cari:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 09-6222137
Fauzi Bin Mamat Pengarah WA52 09-6278201 201 pneg_trg
Noor Hafizah Binti Muhamad Setiausaha Pejabat N29 09-6278203 203 hafizah.muhamad
SEKSYEN PEMANTAUAN
Faks : 09-6274801
Siti Nurbaya binti Yaudin Timbalan Pengarah WA48 09-6278270 270 nurbaya
SEKSYEN PENGURUSAN
Faks : 09-6222137
Norhafizah binti Abd Rahman Akauntan WA44 09-6278202 202 nhafizah.rahman
SEKSYEN OPERASI
Faks : 09-6222137
Siti Suhana Binti Che Amat Akauntan WA44 09-6278256 256 sitisuhana.ca
Unit Perkhidmatan Dan Kewangan
Faks : 09-6222137
Kosong Penolong Pegawai Tadbir N29 09-6278224 224 -
Zahariyah Binti Muhyiddin Pembantu Akauntan W22 09-6278230 230 zahariyah.muhyiddin
Rohani Binti Husain Pembantu Tadbir Kewangan W22 (TBK) 09-6278229 229 rohani.husain
Sharida Bt Jaafar @ Khalid Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278228 228 sharida.jaafar
Nur Afni Hidayani Binti Salim Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N22 (TBK) 09-6278252 252 afni.hidayani
Khairunnisa binti Zakaria Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N22 (TBK) 09-6278253 253 nisa.zakaria
Nur Hidayah Binti Shafi'ei Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278227 227 nurhidayah.safiei
Che W. Rozilawati Bt Che W. Raksan Pegawai Khidmat Pelanggan N22 (TBK) 09-6278200 200 rozilawati.raksan
Md Arifin B Embong Pemandu H11 09-6278251 251 arifin.embong
Adli Fithri b Abdullah Pemandu H11 09-6278252 252 adli.abdullah
Rosli B Mat Nasi Pembantu Operasi N14 (TBK) 09-6278234 234 rosli.matnasi
Unit Khidmat Pengurusan Pelanggan
Faks : 09-6222137
Mohd Salbi Bin Ali Penolong Akauntan W29 09-6278226 226 salbi.ali
Noor Sharwani binti Abdullah Pembantu Akauntan W26 09-6278257 257 sharwani.abdullah
Zarida bt Awang Penolong Akauntan KUP W29 09-6278258 258 zarida.awang
Farihah binti Abd Ghani Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278260 260 farihah.aghani
Unit Pengurusan Dana
Faks : 09-6222137
Noor Zuwainah bt Yahya Akauntan WA41 09-6278237 237 zuwainah.yahya
Mazlina bt Md Din Penolong Akauntan W29 09-6278205 205 mazna.trg
Nanaimah Bt Abdul Kohar Penolong Akauntan W29 09-6278206 206 nanaimah.abdkohar
Mohd Suhaidi bin Jaafar Pembantu Akauntan W26 09-6278220 220 suhaidi.jaafar
Mohd Rosdi Bin Bidin Pembantu Tadbir Kewangan W22 09-6278221 221 rosdi.bidin
Jasmani Bt Ngah Pembantu Akauntan W22 09-6278255 255 jasmani.ngah
Alusnida Mohd Hassan @ Ab Ghani Penolong Akauntan KUP W29 09-6278255 255 alusnida
Siti Mariam Bt Abdullah Penolong Akauntan KUP W29 09-6278220 220 siti.mariam
Azlina Bt Abdullah@Idris Penolong Akauntan KUP W29 09-6278255 255 azlina.idris
Nurhasliza Bt Haris Penolong Akauntan KUP W29 09-6278222 222 hasliza.haris
Norziha bt Hudin Pembantu Akauntan W22 (KUP) 09-6278222 222 ziha
Unit Akaun
Faks : 09-6222137
Nor Baizura bt Ishak Akauntan WA41 09-6278204 204 baizura.ishak
Hermawati bt Mamat Penolong Akauntan W29 09-6278208 208 emawati.trg
Mohd Rusyaimi bin Jusoh Pembantu Akauntan W22 09-6278207 207 rusyaimi.jusoh
Asrul Hadi Bin Mohd Zawai Penolong Akauntan KUP W29 09-6278218 218 asrulhadi.zawai
Nora Idayu Binti Mohd Nor Penolong Akauntan KUP W29 09-6278247 247 nora.nor
Zulriana bt Salleh Penolong Akauntan KUP W29 09-6278248 248 zulriana
Jihadiah Bt Awang Pembantu Tadbir (Kew) W22 (TBK) 09-6278219 219 jihadiah.awang
Unit Gaji
Faks : 09-6222137
Wan Noor Kasmaliza Bt Awang Penolong Akauntan W32 09-6278213 213 kasmaliza.awang
Noni binti Mohamed Penolong Akauntan W29 09-6278212 212 noni.mohamed
Siti Munirah bt Muhammad Hatta Pembantu Tadbir Kewangan W22 09-6278215 215 smunirah.mhatta
Faizanah Bahiah bt Mohamad Penolong Akauntan KUP W29 09-6278246 246 faizanah
Nor Alyyena Cheah bt Abdullah Pembantu Akauntan W19 09-6278214 214 alyyena
Suzita binti Mohd Pembantu Akauntan W22 (KUP) 09-6278216 216 suzita.mohd
Unit Teknikal
Faks : 09-6222137
Cik Saiful Mazdi Bin Cik Mat Su Pen. Pegawai Teknologi Maklumat FA38 (TBK) 09-6278209 209 saifulmazdi
Shuharida Binti Salleh Pen. Pegawai Teknologi Maklumat FA32 (TBK) 09-6278210 210 shuharida.salleh
Khairul Aizam B Mohamad @ Hussin Juruteknik Komputer FT22 (TBK) 09-6278211 211 aizam.trg
Unit Wang Tak Dituntut
Faks : 09-6274801
Kosong Akauntan WA41 09-6278280 280
Noorjulaila Bt Jasa Penolong Akauntan W29 09-6278277 277 noorjulaila.jasa
Nurul Azwa Bt Said Penolong Akauntan W29 09-6278276 276 nurul.azwa
Kosong Pembantu Tadbir Perkeranian / Operasi N19 09-6278275 275
Unit Naziran
Faks : 09-6274801
Zahari bin Ismail Penolong Akauntan W32 09-6278223 223 zahari.ismail
Syaharuddin bin Abdullah Penolong Akauntan W29 09-6278268 268 syaharuddin.abdullah
Mohd Sazwan bin Zait Penolong Akauntan W29 09-6278269 269 sazwan.zait
Mohd Saiful Nizam bin Alias Penolong Akauntan W29 09-6278263 263 saifulnizam.alias
Fatimawati bt Mohamad Penolong Akauntan W29 09-6278262 262 fatimawati.mohamad
Yusri Bin Ismail @ Abdullah Pembantu Akauntan W22 09-6278265 265 yusri.ismail
Yusra Izzati Binti Mat Nong Penolong Akauntan KUP W29 09-6278267 267 yusra.izzati
Abu Sufian bin Abdullah Penolong Akauntan KUP W29 09-6278261 261 abusufian
Fadzilah Bt Abu Bakar Penolong Akauntan KUP W29 09-6278264 264 fadzilah.abakar
Habibah binti Anang @ Abdul Manan Penolong Akauntan KUP W29 09-6278266 266 habibah.anang
Unit Pengurusan Prestasi
Faks : 09-6222137
Hamidah Bt Abdul Halim Penolong Akauntan W32 09-6278225 225 hamidah.halim
Norizan Bt Harun Penolong Akauntan W29 09-6278231 231 norizan
Nor Baizura bt Muhd Razali Penolong Akauntan KUP W29 09-6278232 232 norbaizura
Rashmawati bt Ismail Penolong Akauntan KUP W29 09-6278259 259 shima.ismail
Nur Amalina bt Amar@ Omar Pembantu Tadbir Kewangan W19 09-6278233 233 amalina.amar
Unit Pengurusan Aset
Faks : 09-6222137
Rozita binti Izman Penolong Akauntan W36 09-6278244 244 rozita.izman
Siti Fatimah Bt Jaafar Penolong Akauntan W29 09-6278236 236 fatie.trg
Azham bin Saman Penolong Akauntan W29 09-6278235 235 azham.saman
Nor Suhada Bt Ali Penolong Akauntan KUP W29 09-6278241 241 suhada.ali
Rosliza Bt Sulaiman Pembantu Akauntan W22 (KUP) 09-6278274 274 rosliza
Haryana bt Haroon Pembantu Akauntan W19 09-6278239 239 haryana
Nurhafizah bt Ahmat Radi Penolong Akauntan KUP W29 09-6278279 279 hafizah.radi
custom_html