Cari:
Nama Jawatan Email (@anm.gov.my) Samb Telefon
PEGAWAI ( No Fax : 09-7475484 )
Shahrin bin Shaari Pengarah pneg_kel 201 09-7460200
Siti Zainab binti Hussain Timbalan Pengarah sitizainab 244 09-7460200
Zainun binti Kadir Ketua Penolong Pengarah (WA48) zainun.kadir 272 09-7460200
Ahmad Danial bin Hasbullah Penolong Pengarah (WA44) danial.hasbullah 214 09-7460200
UNIT PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN ( NO FAX : 09-7475484 )
Norfitriyah @ Latifah binti Wan Uji Setiausaha Pejabat (N29) fitriyah.uji 202 09-7460200
Khairulnizam bin Yusoff Penolong Peg.Tadbir (N32) knizam.yusoff 203 09-7460200
Norazmiza binti Mohd Noor Pem.Tadbir Kew (W22) norazmiza.mdnoor 204 09-7460200
Wan Aizul Izuan bin Wan Ishak Pem.Tadbir Kew (W22) TBBK aizul.ishak 208 09-7460200
Soo Eng a/p Thiang Pem.Tadbir Kew (W22) TBBK sooeng 209 09-7460200
Nor Fairus binti Rusli Pem. Tadbir P/O (N19) norfairus.rusli 206 09-7460200
Roslina binti Ismail Pem. Tadbir P/O (N22) TBBK roslina.ismail 213 09-7460200
Ahmad Tarmizi bin Ab. Rahman Pem. Tadbir P/O (N19) a.tarmizi 207 09-7460200
Wan Norhasimah binti Wan Ibrahim Pem. Tadbir P/O (N19) wanasima.wanibrahim 205 09-7460200
Zuraida binti Ab Rahman Pegawai Khidmat Pelanggan (N19) zuraida 200 09-7460200
Suhaidi bin Mat Jusoh Pembantu Operasi (N11) suhadi 211 09-7460200
Zainuddin bin Yasim Pemandu (H11) din.yasim 211 09-7460200
Md Razali bin Suliman Pembantu Operasi (N11) razali.suliman 211 09-7460200
Mohd Elias bin Abd Hamid Pembantu Operasi (N11) elias.hamid 211 09-7460200
Ahmad Muzli bin Ishak Pembantu Awam (H11) muzli.ishak 211 09-7460200
UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PELANGGAN ( NO FAX : 09-7475484 )
Sharizah binti Mat Jussin Penolong Akauntan (W29) shahrizah.kel 222 09-7460200
Mohd Nawi bin Besar Pembantu Akauntan (W26) nawi.besar 215 09-7460200
Nik Harwanibinti Nik Hassan Pembantu Akauntan (W29) KUP 09-7460200
Unit Pengurusan Prestasi ( No Fax : 09-7475484 )
Nor Fariza binti Othman Penolong Pengarah (WA41) fariza.othman 216 09-7460200
Mohamad Alfishahrin bin Mohamad Yaacob Penolong Akauntan (W29) alfishahrin 221 09-7460200
Rohaya binti Ya'akub Pembantu Akauntan (W22) TBBK rohaya.yaakub 217 09-7460200
Zainuddin bin Haji Sulaiman Pembantu Akauntan (W22) TBBK zainuddin.sulaiman 219 09-7460200
UNIT AKAUN ( NO FAX : 09-7475484 )
Rosnani binti Hashim Penolong Pengarah (WA44) nani07 273 09-7460200
Haryusnani binti Hasan Penolong Akauntan (W32) haryusnani.hasan 274 09-7460200
Rohanah binti Yusoff Penolong Akauntan (W29) rohanah.yusoff 275 09-7460200
Rosmawati binti Zainuddin Penolong Akauntan (W29) rosmawati.zainuddin 283 09-7460200
Suraya binti Mohd Noor Penolong Akauntan (W29) suraya.mnoor 284 09-7460200
Nor Liza binti Wahab Pembantu Akauntan (W22) norliza.wahab 277 09-7460200
Rozila binti Jusoh Pembantu Akauntan (W29) KUP rozila.jusoh 276 09-7460200
Noor Ezayu binti Mohamed Pembantu Akauntan (W22) TBBK ezayu.mohamed 278 09-7460200
Zahratulmaidah binti Kamal Abd Nasir Pembantu Akauntan (W22) TBBK zahratul.kamal 243 09-7460200
Mohd Norhisam bin Mohd Yusof Pembantu Akauntan (W22) TBBK hisyam.yusof 279 09-7460200
Mohd Abdul Zaki bin Hamat Pembantu Akauntan (W22) TBBK zaki.hamat 280 09-7460200
UNIT GAJI ( NO FAX : 09-7475484 )
Faizah binti Shamsuddin Penolong Akauntan (W36) faizah.shamsuddin 231 09-7460200
Syaifanu Aida binti Shaffie Penolong Akauntan (W29) syaifanu 238 09-7460200
Khairul Amir bin Mohamad Tajii Penolong Akauntan (W29) khairulamir 233 09-7460200
Zurina binti Daud Pembantu Akauntan (W29) KUP zurina.daud 291 09-7460200
Hasinas binti Mustapha Pem.Tadbir Kew (W22) hasinas.mustapha 234 09-7460200
Adnan bin Shafie Pembantu Akauntan (W19) adnan.shafie 293 09-7460200
Wan Nazaliza binti Wan Ismail Pem.Tadbir Kew (W22) TBBK nazaliza 239 09-7460200
Nurul Ishafazlin binti Ibrahim Pembantu Akauntan (W29) KUP ishafazlin 236 09-7460200
Siti Nor Asiah binti Md Azmi Pembantu Akauntan (W29) KUP asiah.azmi 237 09-7460200
Faezah binti Mamat @Mohamad Pembantu Akauntan (W29) KUP faezah.mohamad 292 09-7460200
Mohd Hazman bin Ahmad Pembantu Akauntan (W19) hazman.ahmad 232 09-7460200
Azrenawati binti Azman Pembantu Akauntan (W29) KUP azrena.azman 235 09-7460200
Rozifah binti Alias Pembantu Akauntan (W19) rozifah.alias 241 09-7460200
Nor Rafidah binti Yahya Pembantu Akauntan (W22) TBBK rafidah.yahya 294 09-7460200
Noraini @ Naraini binti Derahaman Pem. Tadbir P/O (N19) noraini.derahaman 242 09-7460200
UNIT PENGURUSAN DANA ( NO FAX : 09-7475484 )
Ros Suhaila binti Abdul Halim Penolong Pengarah (WA41) rsuhaila 281 09-7460200
Yusri bin Mat Yunus Penolong Akauntan (W32) yusri.yunus 282 09-7460200
Mohd Zulkanain bin Mohd Nawi Pembantu Akauntan (W26) zulkanain.nawi 277 09-7460200
Sarimah binti Othman Pembantu Akauntan (W22) sarimah.othman 290 09-7460200
Rohana binti Md Arifin Pembantu Akauntan (W22) rohana.arifin 289 09-7460200
Wan Mohd Nazlan bin Wan Mahmud Pembantu Akauntan (W29) KUP w.nazlan 286 09-7460200
Norni Arianti binti Mat Zin Pembantu Akauntan (W29) KUP norni.matzin 287 09-7460200
Siti Raihan binti Rashiddi Pembantu Akauntan (W29) KUP raihan.rashiddi 285 09-7460200
UNIT TEKNIKAL ( NO FAX : 09-7475484 )
Mohamad Nazri bin Ismail @ Nawi Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (FA32) md_nazri 227 09-7460200
Fadlina Hanum binti Noor Pen. Pegawai Teknologi Maklumat (FA29) fadlina 228 09-7460200
Che Mohd Hafizuddin bin Che Rahim Juruteknik Komputer (FT17) hafiz_12 229 09-7460200
UNIT NAZIRAN ( NO FAX : 09-7475484 )
Haslizawani binti Baharuzaman Penolong Pengarah (WA44) haslizawani.bahar 246 09-7460200
Kosong Penolong Pengarah (WA41/WA44)
Hazilina binti Abdul Wahab Penolong Akauntan (W32) hazilina 263 09-7460200
Wan Mahirah binti Wan Senik Pembantu Akauntan (W26) wmahiran.wsenik 245 09-7460200
Rosliza binti Hassan @ Hashim Penolong Akauntan (W29) rosliza.hassan 257 09-7460200
Suhaila binti Sulaiman Penolong Akauntan (W29) suhaila.sulaiman 269 09-7460200
Yushaila binti Mat Yunus Penolong Akauntan (W29) yushaila.yunus 259 09-7460200
Rosli bin Mohamed Pembantu Akauntan (W22) rosli.mohamed 266 09-7460200
Fartini Hanim binti Noor Pembantu Akauntan (W22) hanim.noor 264 09-7460200
Erma binti Md Daud Pembantu Akauntan (W22) KUP ermadaud 249 09-7460200
Siti Nurul Aini binti Samsir Pembantu Akauntan (W29) KUP nurulaini.samsir 255 09-7460200
Nurulhusma Nazliani binti Hussin Pembantu Akauntan (W22) TBBK husna 250 09-7460200
Nor Farrahana binti Mat Zain Pembantu Akauntan (W29) KUP hana.zain 256 09-7460200
UNIT PENGURUSAN ASET ( NO FAX : 09-7475484 )
Kosong Penolong Pengarah (WA41/WA44)
Zawahir binti Idris Penolong Akauntan (W32) zawahir 261 09-7460200
Ooi Kiean Tiong Penolong Akauntan (W29) ooitiong 267 09-7460200
Kosong Penolong Akauntan (W29)
Nik Suhaimi bin Zakaria Pembantu Akauntan (W22) KUP nsuhaimi 251 09-7460200
UNIT WANG TAK DITUNTUT (WTD) ( NO FAX : 09-7475484 )
Siti Norina binti Abdul Manaf Penolong Pengarah (WA41) norina.manaf 247 09-7460200
Nor Adila Azua binti Mohd Nasir Penolong Akauntan (W29) adilaazua.nasir 254 09-7460200
Noraini binti Mohamad Penolong Akauntan (W29) noraini.mohamad 252 09-7460200
Norazira bt Hussain Penolong Akauntan (W29) norazira.hussain 262 09-7460200
Nur Fadhlina binti Dungun Penolong Akauntan (W29) fadhlina.kel 253 09-7460200
image