Search:
Nama Pegawai Jawatan Telefon Samb Emel (@anm.gov.my)
PEJABAT PENGARAH
Faks : 09-5164931
Hawariah Binti Idris Pengarah WA54 09-5915003 222 pneg_phg
Nor Badriah Binti Husin Setiausaha Pejabat N29 09-5915042 581 norbadriah.husin
SEKSYEN OPERASI
Julia Binti Abu Bakar Ketua Penolong Pengarah WA48 09-5915001 100 julia78
SEKSYEN PENGURUSAN
Faizah Binti Burhanuddin Penolong Pengarah Kanan WA44 09-5915002 108 faizah.burhanuddin
SEKSYEN PEMANTAUAN
Lau Kar Woh Timbalan Pengarah WA54 (KUP) 09-5915088 153 laukw
UNIT AKAUN
Sofiana Binti Osman Penolong Pengarah WA41 09-5915005 200 sofiana
Hazliza Binti Mahamad Penolong Akauntan W32 09-5915014 203 hazliza.mahd
Nor Azizah Binti Muhamed Penolong Akauntan W29 09-5915053 223 azizah.muhamed
Syazwani Binti Ishak Penolong Akauntan W29 09-5915053 223 syazwani.phg
Suhaila Binti Sulaiman Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915022 209 aila.sulaiman
Noor Shilawati Binti Mohd Salleh Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915022 209 shilawati.salleh
Zalina Binti Ngah Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915021 217 zalina.ngah
Noraida Binti Alias Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915021 217 noraidaalias
Norhasliza Binti Ismail Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915023 210 norhasliza.ismail
Rosliawati Binti Musa Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915023 210 r_liya
Fatimah Binti Sahak Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915026 343 fatimah.sahak
Ridzalman Shah bin Ridzuan Shah Pembantu Tadbir W22 09-5915026 343 ridzalman.ridzuan
UNIT PENGURUSAN DANA
Nor Fazliah bt Abu Bakar Penolong Pengarah WA41 09-5915013 202 lia.abubakar
Wan Zalpa Binti Wan Othman Penolong Akauntan W32 09-5915036 211 wanzalpa
Zanariah Binti Sane Penolong Akauntan W29 09-5915037 213 zanariah.sane
Farah Kartini Binti Mohamed Penolong Akauntan W29 09-5915037 213 farah.mohamed
Saayah Binti Othman Pembantu Akauntan W22 09-5915028 342 saayah
Mohamad Zakir Bin Mansor Pembantu Tadbir (KEW) W19 09-5915028 342 zakir.mansor
Syazana Binti Sukri Pembantu Akauntan W19 09-5915034 218 syazana.sukri
Ros Lianatrah Binti Aman Tubillah Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915034 218 lianatrah.aman
Nurul Fatihah Binti Abdullah Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915033 212 n.fatihah
Aizat Faizal Bin Mohd Tahar Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915033 212 aizat
UNIT GAJI
Muhammad Aidid Bazli Bin Bakri Penolong Pengarah WA41 09-5915012 201 aidid.bazli
Ummu Aiman Binti Mohamed Faridul Atrash Penolong Akauntan W29 09-5915019 206 uaiman
Norsuhaida Binti Md. Daud Penolong Akauntan W29 09-5915019 206 suhaida.daud
Noor Ruhaiza Binti Abd Rahman Pembantu Akauntan W22 09-5915025 221 ruhaiza.arahman
Norimah Binti Sukerit Pembantu Tadbir W22 09-5915025 221 norimah.sukerit
Zubaidah Binti Ahmad Pembantu Tadbir W22 (KUP) 09-5915027 345 zubaidah.ahmad
Kosong - 09-5915027 345 -
Salmiah Binti Hashim Pembantu Tadbir W22 (KUP) 09-5915024 215 sal
Nor Asmah Binti Wahab@Mohamed Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915024 215 asmah.wahab
UNIT TEKNIKAL
Mastura Binti Mohd Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA38 (TBK2) 09-5915016 207 mastura
Rahamirzam Binti Muhamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 09-5915039 216 rahamirzam
Nurul Nadia Binti Abdullah Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 (PSH) 09-5915018 346 nurul.nadia
Kosong Juruteknik Komputer F19 - - -
UNIT PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN
Fazillaton Binti Kassim Penolong Pegawai Tadbir N32 09-5915040 580 fazillaton.kassim
Suriani Binti Wahat Penolong Akauntan W29 09-5915006 111 suriani.wahat
Satariah Binti Abdul Rahim Pembantu Akauntan Kanan W26 09-5915044 205 satariah.abdrahim
Fahmi b Abdul Rashid Pembantu Akauntan W19 09-5915044 205 fahmi.abdulrashid
NurulHuda Binti Mohd Johari Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915015 113 huda.johari
Zilanurida Binti Hasan @ Shafie Pembantu Tadbir (Kew) W19 09-5915015 113 zilanurida
Norhayati Binti Ghazali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 09-5915048 124 norhayati.ghazali
Salmah Binti Abdul Rahim Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 09-5915049 127 salmah.rahim
Siti Mazidah Binti Miftahhudin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 09-5915049 127 sitimazidah.m
Zaridah Binti Ahmad Pembantu Akauntan W19 09-5915047 118 zaridah.ahmad
Nor Izzati Binti Abd Rahim Pembantu Operasi N11 09-5915047 118 izzati.rahim
Mohd Zafiran Bin Zakaria Pembantu Operasi N11 09-5915047 118 zafiranzakaria
Mohd Nasoha Bin Ramli Pekerja Rendah Awam H11 09-5915000 0 mohdnasoha
Sharul Farizul Bin Shariman Pekerja Rendah Awam H11 - - sharul.shariman
Mohamad Hafiz Bin Abu Hasan Pekerja Rendah Awam H11 (PSH) - - -
UNIT PENGURUSAN KHIDMAT PELANGGAN DAN PRESTASI
Thuaibah Binti Abdul Ghani Penolong Pengarah Kanan WA44(KUP) 09-5915041 133 thuaibah.abdulghani
Siti Yusnorawati Binti Yaacob Penolong Akauntan W29 09-5915008 112 yusnorawati.yaacob
Nur Nizaha Binti Khalid Penolong Akauntan W29 09-5915009 105 nizaha.khalid
Nurul Najaha Binti Zulkifli Penolong Akauntan W29 09-5915011 110 najaha.zulkifli
Norul Huda Binti Mohammad Pembantu Akauntan W22 09-5915011 110 norul.huda
Azlina Binti Zain Rashid Pembantu Akauntan W22 09-5915010 104 azlina.zainrashid
Kosong Pembantu Akauntan W26 09-5915010 104 -
Sheira Azinda Binti A Aziz Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915043 117 sheira
Mohd Hasmadi Bin Abdul Wahab Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 (KUP) 09-5915043 117 hasmadi.wahab
UNIT NAZIRAN
Nor Azlin Binti Mohd Zaidin @ Mohd Saidin Penolong Pengarah Kanan WA44 09-5915058 158 norazlin.zaidin2
Masniza Binti Mohamed Penolong Akauntan W36 09-5915057 157 masniza.mohamed
Kosong Penolong Akauntan W32 09-5915059 159 -
Suhaida Binti Napiah Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915073 173 eda
Husniah Binti Abu Bakar @ Hassan Penolong Akauntan W29 09-5915078 178 husniah
Nur Adni Binti Shafii Penolong Akauntan W29 09-5915076 176 nuradni.shafii
Faaiza Nor Binti Abdul Rafar Pembantu Akauntan W22 09-5915077 177 faaiza.rafar
Mohamed Naim Bin Mohamed Nasir Penolong Akauntan W29 09-5915082 182 naim.nasir
Nor Rosila Binti Rosli Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915079 179 rosila.rosli
Nor Hidayu Binti Ngah Penolong Akauntan W29 09-5915075 175 hidayu.ngah
Nor Azliza Binti Nor Rawi Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915080 180 norazliza.norrawi
Zaman Bin Ramli Penolong Akauntan W29 09-5915081 181 zaman
Mastura Binti Abd Aziz Pembantu Akauntan Kanan W26 09-5915074 174 mas.abdaziz
Nor Azlan Bin Mohamad Pembantu Akauntan W19 09-5915083 183 azlan.mohamad
UNIT PENGURUSAN ASET
Kosong Penolong Pengarah WA41 09-5915056 156 -
Kosong Penolong Akauntan W32 09-5915060 160 -
Normazlida Binti Zakaria Penolong Akauntan W29 09-5915071 171 mazlida
Siti Hamishah Binti Idris Bawawi Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915072 172 hamishah
Tengku Mohd Azlan Bin Tengku Dalam Penolong Akauntan W22 (Memangku) 09-5915065 165 mohd.azlan
Norlina Binti Mamat @ Salim Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915067 167 norlinasalim
Siti Rodziah Binti Haron Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915069 169 rodziah.haron
Puteri Zanariah Binti M. Zawawi Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915070 170 puteri
Norhasmida Binti Mohd Yusof Penolong Akauntan W29 (KUP) 09-5915068 168 hasmida.mohdyusof
UNIT WANG TAK DITUNTUT
Nor Azlina Binti Najib Penolong Pengarah WA41 09-5915055 155 norazlina.najib
Anita Khairani Binti Mohd Tajudin Penolong Akauntan Kanan W32 (TBK) 09-5915064 164 anita.tajudin
Nik Amalina Binti Nik Onu @ Nik Oun Penolong Akauntan W29 09-5915063 163 nikamalina.nikoun
Nor Laile Binti Komar Penolong Akauntan W29 09-5915066 166 norlaile
Mohd Zulfeqar Bin Mokhtar Penolong Akauntan W29 09-5915061 161 zulfeqar.mokhtar
Yazida Laila Binti Deraman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 09-5915050 150 yazida
Muhammad Hasrul Izwan Bin Kamaruddin Pegawai Khidmat Pelanggan N19 09-5915060 160 hasrul.izwan
Roslan Bin Mat Jusoh Pembantu Operasi N11 09-5915051 151 roslan.77
Nor Wahidatushawal Binti Aziz Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 (PSH) 09-5915052 152 wahida.aziz
image